Karadeniz Pet

Gözlerime Çizdim Seni - Muhammet Çelik

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Merhabalar :)

Ve işte karşınızda canlı performansımla ben :) Bu kaydımız ve "Ördü Kader Ağlarını" isimli kaydımız tamamen amatör bir şekilde kayda alınmıştır. En yakın zamanda stüdyoda profesyonel anlamda ses kaydı alınıp yayınlanacaktır :)

[YOUTUBE]nz_T8KEDAHc[/YOUTUBE]

Vay kardeşime bak ya maşaallah gururlandım ha.

Türkü pek tarzım olmadığı için bilemiycem :)

Seneye değilde belki bi ihtimal bu sene görebilirsiniz :) Çünkü başvurumu gerçekleştirdim geri dönüş yapmalarını bekliyorum.

Bence de katılın siteniz de arkanızda :) tarzınız olmasa bile gerçekten türküyü güzel okursunuz diye düşünüyorum :)

harikaydın muhammet ağzına sağlık o ses türkiyede görmek isteriz seni de;)

maşallah sesin gayet güzelmis kardeşlik mana nin dediği gibi sesin turku de söyler bir tane soyle de paylaş bakalım bir dinleyelim olmaz mi ?

Vayy be ,tebrik ederim muhammet abi canlı performansdan alıntılar normalde kötü olurdu bu baya iyi olmuş :)

vay canına güzel olmuş eline ağzına sağlık :)

Bence de katılın siteniz de arkanızda :) tarzınız olmasa bile gerçekten türküyü güzel okursunuz diye düşünüyorum :)

Daha önce deneme yaptım fakat başarısız oldum :)

harikaydın muhammet ağzına sağlık o ses türkiyede görmek isteriz seni de;)

Sağol abla teşekkür ederim :) İnşAllah.

maşallah sesin gayet güzelmis kardeşlik mana nin dediği gibi sesin turku de söyler bir tane soyle de paylaş bakalım bir dinleyelim olmaz mi ?

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)

Vayy be ,tebrik ederim muhammet abi canlı performansdan alıntılar normalde kötü olurdu bu baya iyi olmuş :)

Sağol kardeşim teşekkür ederim :)

vay canına güzel olmuş eline ağzına sağlık :)

Teşekkürler sağolun :)

Tebrikler guzel soylemissiniz

Teşekkür ederim sağolun :)

senin tonmaister'in olayım.ağzına sağlık güzel olmuş

Hha herkeze böle kurucu nasip olmaz sesinize sağlık :D

Muhammet gerçekten güzel sesin var inşallah geri dönüş yaparlar o ses türkiyede görürüz seni şimdiden hayırlı olsun.

El insanı aramayla bulamaz, bizde kamyon kamyon :D Kırıkmısın la? :D

Geri