Karadeniz Pet

Gözlüğe konuyor Yardıma ihtiyacım var

Sezer FINDIK

Meraklı Üye
Mubişim 4 aylık oldu maşallahı var artık bize alıştı hatta afedersiniz ama beyfendi ayağuma bile konuyor :) neyse mubişimle bayağı dost olduk hatta beraber telefonda
Oynuyoruz ama gözlüğüme konuyor kenarlarına şımardı gözlüğüme çıkıyor nasıl bu alışkanlığını yok edeceğim yardımınıza ihtiyacım var..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mubişim 4 aylık oldu maşallahı var artık bize alıştı hatta afedersiniz ama beyfendi ayağuma bile konuyor :) neyse mubişimle bayağı dost olduk hatta beraber telefonda
Oynuyoruz ama gözlüğüme konuyor kenarlarına şımardı gözlüğüme çıkıyor nasıl bu alışkanlığını yok edeceğim yardımınıza ihtiyacım var..

Gözlüğü çıkarın daha iyi olur :) ilgi istiyor dahada benim eski mubişim de yapardı çıkardı çıkarınca elime geri konardı :)

Bu hayvanlar alışkanlıklarından kolay vazgeçmezler.
Yiğitcan'ın dediği gibi gözlüksüz yaklaşın veya ilgisini daha çok çekecek bir oyuncak bulun..

Ben şunu tavsiye ederim.. ==>
11614841979069711154.jpg

Bu hayvanlar alışkanlıklarından kolay vazgeçmezler.
Yiğitcan'ın dediği gibi gözlüksüz yaklaşın veya ilgisini daha çok çekecek bir oyuncak bulun..

Ben şunu tavsiye ederim.. ==>
11614841979069711154.jpg

Haklısın abim ama bizimkisi oyuncak sevmiyor içine oyncak koyuyorum korkuyor çıkmıyor tüneğe çıkartınca direk tüneklere çıkıyor

Sizden ilgi istiyor gozlukte de rahat hareket ediyor ondan

Bir de başlıkları lütfen anlaşılır şekilde açalım

Geri