Karadeniz Pet

Gözü İle İlgili

• Konbuyu başlatan mahmut meşe
  • Başlangıç tarihi
M

mahmut meşe

Guest
Herkese öncelikle iyi akşamlar dün fark etmiştim ama pek belli olmuyordu şimdi biraz daha belirgin bizim dostumuzun sağ göz kapağı sol göz kapağına göre biraz kızarık ve biraz daha kabarık duruyor acaba tırnaklarıyla felan kaşırken değdide biraz kızarttı yoksa bir hastalığımı var bilgi verebilirseniz sevinirim eğer önemli bir şeyse veterinere götüreyim hemen resimlerden pek belli olmayabilir.

kızarık olan
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/w0j0y.jpg
diğeri
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/w0j35.jpg

şimdidien ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Üşütmüş gibi duruyor. Sadece göz değil tüylerinden de anlayabilirsiniz. Sıcak tutun, vitamin verin, ishali varsa patates kaynatıp verin. Hatta imkanınız varsa veterinere gösterin.

Üşütmüş gibi duruyor. Sadece göz değil tüylerinden de anlayabilirsiniz. Sıcak tutun, vitamin verin, ishali varsa patates kaynatıp verin. Hatta imkanınız varsa veterinere gösterin.

patatesi kaynatıp yemliğemi koyiyim yemliğin biri boş daha kuş bana alışmadı elime koyupmu yedirmeyi deniyeyim yoksa bırakiyim götürürmü ? vitamin abimde vardı yarın koyarım inş bir problem çıkartmaz.

arkadaşın dediği gibi üşütmüş gibi duruyor:
-patatesin kabugunu soyup püre haline getirin ve hamur gibi yaparak kafes teline tutturun baş parmak boyutunda
-kuyruğu yukarı-aşağı yapıyorsa ve ağzını açıp kapatıyorsa soğuk algınlığı olmuş olabilir hemen müdahale edilmesse bronşit hatta astıma kadar yolu var.avi-astım kullanın eğer bu belirti yoksa avisol sürpilasyon kullanın
-sıcaklığı yüksek değil 20-22 derece arasında sabit tutun ve ceyranda kalmasın
-gözü hakkında bişey söyleyemicem ama incilmiş gibi duruyor

inşallah bu tatlı mubiş iyileşir yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:eek:

arkadaşın dediği gibi üşütmüş gibi duruyor:
-patatesin kabugunu soyup püre haline getirin ve hamur gibi yaparak kafes teline tutturun baş parmak boyutunda
-kuyruğu yukarı-aşağı yapıyorsa ve ağzını açıp kapatıyorsa soğuk algınlığı olmuş olabilir hemen müdahale edilmesse bronşit hatta astıma kadar yolu var.avi-astım kullanın eğer bu belirti yoksa avisol sürpilasyon kullanın
-sıcaklığı yüksek değil 20-22 derece arasında sabit tutun ve ceyranda kalmasın
-gözü hakkında bişey söyleyemicem ama incilmiş gibi duruyor

inşallah bu tatlı mubiş iyileşir yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:eek:

sağolun bilgilendirme için patatesi deniyelim evin doğalgazda problem olduğu için ev soğuk baya şimdilik bişeyler yapmaya çalışırız ceyranda deil ama ev soğuk yani

kafesin üstünü gece örtü ile ört sıcak tut yani denildiği gibi patates ver birazda vitamin

kafesin üstünü gece örtü ile ört sıcak tut yani denildiği gibi patates ver birazda vitamin

hocam bugunde tam patates püresi yapmıştık ama pul biberli biber yemesi bir sorun teşkil edermi yoksa biberlerini ayıklayıp mı vereyim

Ishal icin soyulmuş yulafta iyi geliyor.egerki merkezi biryerde oturuyorsaniz yada imkanıniz varsa bulun derim

Geri