petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gözü kapandı açılmıyor!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bu aralar sürekli kuşlara bişey oluyor anlamadım gitti önceden konu açmıştım kuşun gözüne sprey kaçmıştı biraz kızarmıştı ve tüyleri dökülmüştü ertesi gün normale döndü ama kuşun gözündeki tüyler sürekli gözü kapatıyordu tam veterinere götürücez derken bi anda düzeliodu ardan baya geçti bugün sabah normaldı akşam eve bi geldim kuşun o sprey kaçan gözü kapanmış açmıyor gözünü diğer göz açık yarın veterinere götürücez anlamazsa kuşçuya sizce düzelirmi eğer başına gelen varsa nasıl tedavi ettiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

bilen kimse yokmu veya bi önerisi olan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

ustalar başınıza hiç gelmedimi böyle bişey?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İnşaallah düzelir mikrop kaptığını düşünüyorum inşaallah kalıcı bir şey yoktur

3. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    İNŞALLAH yarın veterinere götürücez bakalım ne diyecek peki eğer düzelmezse tek gözle yavru yapıp büyütebilirmi

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    tabiki de yavru yapıp büyütebilir siz kötü düşünmeyin

5. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    tmm çok teşekkürler içim rahatladı

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşumu banyosunu yaptıktan sonra gözü açılmıyor