Karadeniz Pet

Gözü kapandı yardım edin

• Konbuyu başlatan elif eylul
  • Başlangıç tarihi
E

elif eylul

Guest
Kuşumun kafesini temizlerken kapıdan kaçtı ve klozetin içine düşücekti bende klozetin kapağını kapatayım derken kapak kafasına geldi sonra bir baktım tek gözü şişmiş, kanlanmış. Hemen veterinere götürdüm bakan kişi profesördü. Gözünü inceledi, göz yerinde ama ödem yapmış travmatik dedi. Terramycin diye bir krem verdi, onu sürdüm gözüne. İyileşir dedi doktor ama umarım iyileşir. Gözünün teki kapandı şuan. Geçer mi acaba yoksa böyle mi kalır :( Ne yapmalıyım?

Bu da resmi
http://k1311.hizliresim.com/1h/d/ugmhj.jpg

Dediği kremi kullanın iyi gelecektir, zarar ne kadar olduğunu ileride ki zamanda anlarız, yemesi vs nasıl ha unutmadan kremi kullanırken protein deposu olarak yumurta ve vitamin verin ne kadar protein alırsa yaranın iyileşmesi okadar artar.

Dediği kremi kullanın iyi gelecektir, zarar ne kadar olduğunu ileride ki zamanda anlarız, yemesi vs nasıl ha unutmadan kremi kullanırken protein deposu olarak yumurta ve vitamin verin ne kadar protein alırsa yaranın iyileşmesi okadar artar.

yemiyo bişi mutsuz :( ötüyo,tüylerini temizliyo ama bişi yemiyo. gözü görüyor mu ki :(

Geri