Karadeniz Pet

gözünde ki yara

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Arkadaşlar kusumun gözü böyle ve az once yine kavga ettiler su an 2 yumurta var ve Allah in izniyle bu gun 3. Yumurta gelecek galiba uzun sureli bir kavga ettiler ne yapmalıyım onun için ?? Acil yardım az once kavga ettiler kus titredi biraz onun icin korkuyorum ayirfim simdi kuluckayi etkiler mi bu durum lutfen yardim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Yardım edecek yokmuuuu ????

geçmiş olsun kuşunuza benimde geçen gün kuşumun burnundan nohut kadar kan geldi sonra kendı kendıne düzeldi simdi çok iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım

Bence 2-3 gün ayırabilirsin eğer dişi yumurta vericekse rahat hissetmese kuluçkaya yatmayabilir çok enteresan bi durum

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

Evde rahatsız eden var mu kuşları kızıp oda dişiye sarmış olabilir

....

Bence 2-3 gün ayırabilirsin eğer dişi yumurta vericekse rahat hissetmese kuluçkaya yatmayabilir çok enteresan bi durum

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

Evde rahatsız eden var mu kuşları kızıp oda dişiye sarmış olabilir

....

Dün gece kuslarin olduğu odada gec saate kadar oturuldu belki de ondandir teşekkür ederim:)

Ondan olabilir çok fazla rahatsız etmeyin

....

Geri