petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gözünde ki yara

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Azra BARBAROS tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Arkadaşlar kusumun gözü böyle ve az once yine kavga ettiler su an 2 yumurta var ve Allah in izniyle bu gun 3. Yumurta gelecek galiba uzun sureli bir kavga ettiler ne yapmalıyım onun için ?? Acil yardım az once kavga ettiler kus titredi biraz onun icin korkuyorum ayirfim simdi kuluckayi etkiler mi bu durum lutfen yardim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Yardım edecek yokmuuuu ????

2. erkan pehlivan

erkan pehlivan New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun kuşunuza benimde geçen gün kuşumun burnundan nohut kadar kan geldi sonra kendı kendıne düzeldi simdi çok iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım

3. Naim Boysan

Gormede bir sknti yoksa o yara kapanir duzelir

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Bence 2-3 gün ayırabilirsin eğer dişi yumurta vericekse rahat hissetmese kuluçkaya yatmayabilir çok enteresan bi durum

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

Evde rahatsız eden var mu kuşları kızıp oda dişiye sarmış olabilir

....

5. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Dün gece kuslarin olduğu odada gec saate kadar oturuldu belki de ondandir teşekkür ederim:)

6. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Ondan olabilir çok fazla rahatsız etmeyin

....

Sayfayı Paylaş