Karadeniz Pet

Gri çiftimin yeni yıl süprizi :)

Ercan bey yuvalıkta neden yem var öğrenebilirmiyim ?

hesap sorar gibi olmuş :) talaş veya kum yerine yem kabuğu koydum bir üreticinin tavsiyesi talaş ve kumdan daha yumuşak olduğundan

gözünüz aydın ercan bey yeni yıl hediyesi olmuş size sağlıklı yavrular alırsınız inşallah

gözünüz aydın ercan bey yeni yıl hediyesi olmuş size sağlıklı yavrular alırsınız inşallah

teşekkürler yeliz hanım. işallah bakalım kızımız daha ilk yumurtada yatmaya başladı. hayırlısı :)

hadi bakalım hayırlı olsun dostum.kısmet olursa diğerleride gelmeye başlar

işallah. teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

sağol :) senin bebe yolda artık :) valla popoda bi yumurta daha var :) ben kaldım yalnız denizli de :)

ne demişler,gülü seven dikenine katlanırmış.benim bebeğe iyi bak

Aynı sürprizi aynı gün içerisinde bende yaşadım :D hadi hayırlısı

istanbuldayım ben kücukcekmece tarafinda belki duymussundur yavru isine gelirsek nasip kismet benim oluca varsa olur gonderme imkanin olurda bi sozde bana verirsen sevinirim.. insallah bol yavrularini alirsin.

istanbuldayım ben kücukcekmece tarafinda belki duymussundur yavru isine gelirsek nasip kismet benim oluca varsa olur gonderme imkanin olurda bi sozde bana verirsen sevinirim.. insallah bol yavrularini alirsin.

aslen istanbulluyum ;) görev icabı burayım. yavrular çıkınca ki çıkarsa istanbul a dönüş yapıcam zaten. ama dediğim gibi sağlıklı olur çıkarlarsa ve açıkcası ilk batım yavruları satmayı düşünmüyorum. bakalım o günler bi gelsin konuşuruz.