petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gri kanatlı gök mavisi ve yerli muhabbet kuşu hakkında?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Elliiki ka tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Elliiki ka

Gri kanatlı gök mavisi muhabbet kuşu sizce ayrı bir ırk mı yoksa yerli çek gibi türlerin içine girebilir mi?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yerli çek vs ırkları icinde olur, nihayetinden o yavrunun anne babasının kendi ırkları var.. nasıl spangle kuşlar çek veya yerli olabiliyorsa.. sizin bahsettiğiniz renk kuşlar da çek,yerli vs olabilir.

3. Elliiki ka

ayrı bir ırk gibi anlatmış başka bir sitede 18-19 cm gibi özellikler filan söylemiş o yüzden dedim.saolun

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    renkten dolayı ayrı bir ırk oldugunu bilmiyorum. Öyle olsa Rainbowlar Albinolar Spangle ler ayrı birer ırk olurdu.

5. Elliiki ka

Google Muhabbet kuşu türleri deyince muhabbetkusum.com diye bir site geliyo ordan bahsediyorum

#5 Elliiki ka, 10 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş