Karadeniz Pet

....Gri....muhabbet besleyen ?

istediğim gri kuş renkleri BUNLAR

wDexN.jpg

YeDuS.jpg

EOQb.png

VE BURADAKİ BEYAZ DİŞİ GİBİ

TzcXN.jpg

İkinci resimdekinin aynısı bende var :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

MANA gri kuşlar diğerlerine nazaran az yabani olur yazıyo sitelerde sizde gri varmış gözlemleriniz varmı bu yönde

Yabani değilde daha nazlı diyelim :) ismi şeftali çok uysal ve kafeste tüm kuşlarla iyi anlaşıyor diğer kuşlar yeni gelen kuşları dışlayıp saldırırken o yeni gelen kuşu öpüyor rahatlatmaya çalışıyor. Eğer güvenini kazanırsanız ondan iyi kuş olmaz tabi bendeki ingiliz. Normal olupta gri olan kuş belki farklı olabilir

Yabani değilde daha nazlı diyelim :) ismi şeftali çok uysal ve kafeste tüm kuşlarla iyi anlaşıyor diğer kuşlar yeni gelen kuşları dışlayıp saldırırken o yeni gelen kuşu öpüyor rahatlatmaya çalışıyor. Eğer güvenini kazanırsanız ondan iyi kuş olmaz tabi bendeki ingiliz. Normal olupta gri olan kuş belki farklı olabilir

birde sizde Pakistanlar varmış. onlar hakkında ne diyebilirsiniz.

birde sizde Pakistanlar varmış. onlar hakkında ne diyebilirsiniz.

Pakistan kuşu beslediğim kuşlar arasında en sevimlisi hızlısı masumu ve güzel seslisi (kızdıkları zaman çıkardıkları ses hariç) :) pakistanlar çok uyumlu ve uysal alışmaları da çok basit yeter ki onu sevin :) çok yerler çokta kur yaparlar maşallah diğer kuşlara nazaran çok aktifler

Pakistan kuşu beslediğim kuşlar arasında en sevimlisi hızlısı masumu ve güzel seslisi (kızdıkları zaman çıkardıkları ses hariç) :) pakistanlar çok uyumlu ve uysal alışmaları da çok basit yeter ki onu sevin :) çok yerler çokta kur yaparlar maşallah diğer kuşlara nazaran çok aktifler

son olarak şu videodaki kuş mavimi gri mi dersiniz ışık sarı olduğu için ayrım biraz zor. gri gibi geldi bana.

Muhhabet Kuşu DUMAN konuşuyor - YouTube

Bu kuşun hemen hemen aynısı arkadaşımda var. O kadar açık kirli mavi ki, gri gibi duruyor ama aslında kirli açık mavi yani net bir renk değil. Gri - mavi arasında bir renk

aynı kuştan alacağım bu hafta inşallah. videoda sanki kuş elden kaçıyor yada çok hareketli bana öle geldi

aynı kuştan alacağım bu hafta inşallah. videoda sanki kuş elden kaçıyor yada çok hareketli bana öle geldi

Hayırlı olsun diyelim :) kuştan kuşa değişiyor bir de bakımdan bakıma. İnşallah umduğunuzu bulursunuz

ole birsey yok her muhabbet kusu aynidir ama cinsiyetlerine göre. o kusuda egitebilirsin rahat sadece egitim ve sabir gerekir bunlari yapmasan ne egitebilirsin ne konustura bilirsin arkadaslara katiliyorum o kusu arayip bulamayanlar var BENIM eski yavruma benziyor :D

Geri