Karadeniz Pet

Gri muhabbet kuşu daha mı zor evcilleştirilir ?

• Konbuyu başlatan Ömür BELET
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömür BELET

Guest
Bugün bir sitede okudum gri muhabbet kuşları daha zor evcilleştirip daha agresif oluyorlarmış bilgi ne kadar doğrudur.Tek istediğim artık bir muhabbet kuşu konuşturabilmek zaten buda konuşmazsa bu kadar ilgiden sonra küsücem kuşlara :(

Merhaba

Oncelikle kusta ırk renk kesinlikle farketmez..

Sizin yapmanız gereken 1 1 bucuk aylik yeni yeme dusmus yavru almaniz yeterli olacaktir.o saatten sonrada gerisi size kalmis..ilgilendiginiz surece kisa zamanda size ve ortama alisip konusmaya baslayacaktir.

site linki atmak serbest mi ......com yani reklama falan giriyor diye yasaksa atmıyacağım yasak değilse iki link atacağım.Normalde bende umursamam ama site sağlam site

Yeşil muhabbet kuşu daha konuşan ve daha evcilleşen muhabbet türüdür.

Bence bu bilgilerde forumda olması lazım.Bilmiyorum forumda var mı yok mu ama çok gerekli özellikle yeni mubiş almak isteyenler için.Renkle alakasını bende anlıyamadım ırk olsa neyse derim ama renk ne gibi bi şey fark ettiriyor kuşlarda bilmiyorum.Umarım gri muhabbet kuşum konuşur ve ele gelir.

Merhaba

Oncelikle kusta ırk renk kesinlikle farketmez..

Sizin yapmanız gereken 1 1 bucuk aylik yeni yeme dusmus yavru almaniz yeterli olacaktir.o saatten sonrada gerisi size kalmis..ilgilendiginiz surece kisa zamanda size ve ortama alisip konusmaya baslayacaktir.

Serkan ustamız haklı. Aslanı evcilleştiren insanları örnek verebiliriz. Hayvan, ırk, renk, cinsiyet farketmiyor. İlgi ve şefkat gerek.

Geri