Karadeniz Pet

Güllü piskopatmı?

• Konbuyu başlatan Mehmet Gündoğdu
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet Gündoğdu

Guest
Güllü kafesin içindeyken sürekli goştikle uğraşıyor 2 tane salıncak var yinede gidip goştiği fırlatıp yerine geçiyor yada yem yerken ona rahat vermiyor sürekli onunla uğraşıyor sıkıştırıyor tenhada filan nasıl dişi bu cadı gibi bişey zarar verecek goştiğe..Çiftleşmeye gelince zaten goştiğe elletmiyor kendini cadaloz..

Kıskanıyordur abi. En başta güllü mü vardı kafeste .

Kıskanıyordur abi. En başta güllü mü vardı kafeste .

Hayır goştik'e gelin aldım onu sonradan ama piskopat bişey elimdeyken bile sürekli elelrimi kemiriyor,çerçeveleri camından ayırıyor öyle fena bişey kimse dayanamaz benim gibi ruh hastası kız ya değişmeyede kıyamıyorum vicdan azabı çekerim giderse napacam bilemiyorum..

Hayır goştik'e gelin aldım onu sonradan ama piskopat bişey elimdeyken bile sürekli elelrimi kemiriyor,çerçeveleri camından ayırıyor öyle fena bişey kimse dayanamaz benim gibi ruh hastası kız ya değişmeyede kıyamıyorum vicdan azabı çekerim giderse napacam bilemiyorum..

Mehmet abi fotoğraf koy bi bakalım.

benim dişi evcildi erkek aldım çift oldular onları rahatsız edince saldırıyor bana ama arada benim dişide erkeği yerinden ediyor .D yem yerken öpüşmek için rahatsız ediyor.D

Sonradan alınan dişiler biraz agresif oluyor acaba erkek kuşu bizden kıskanıyor olabilir mi onla ilgilenmemizden.

Olabilirde çünkü güllü normalde bana gelmiyor sadece goştik geldiğinde geliyor kıskanma belirtisi olabilir ya da dişiler biraz cadı oluyor bilemiyorum..