petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Güllü piskopatmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

Güllü kafesin içindeyken sürekli goştikle uğraşıyor 2 tane salıncak var yinede gidip goştiği fırlatıp yerine geçiyor yada yem yerken ona rahat vermiyor sürekli onunla uğraşıyor sıkıştırıyor tenhada filan nasıl dişi bu cadı gibi bişey zarar verecek goştiğe..Çiftleşmeye gelince zaten goştiğe elletmiyor kendini cadaloz..

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Kıskanıyordur abi. En başta güllü mü vardı kafeste .

3. Mehmet Gündoğdu

Hayır goştik'e gelin aldım onu sonradan ama piskopat bişey elimdeyken bile sürekli elelrimi kemiriyor,çerçeveleri camından ayırıyor öyle fena bişey kimse dayanamaz benim gibi ruh hastası kız ya değişmeyede kıyamıyorum vicdan azabı çekerim giderse napacam bilemiyorum..

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Mehmet abi fotoğraf koy bi bakalım.

5. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Sonradan alınan dişiler biraz agresif oluyor acaba erkek kuşu bizden kıskanıyor olabilir mi onla ilgilenmemizden.

6. Lordyarkan

benim dişi evcildi erkek aldım çift oldular onları rahatsız edince saldırıyor bana ama arada benim dişide erkeği yerinden ediyor .D yem yerken öpüşmek için rahatsız ediyor.D

7. Mehmet Gündoğdu

Olabilirde çünkü güllü normalde bana gelmiyor sadece goştik geldiğinde geliyor kıskanma belirtisi olabilir ya da dişiler biraz cadı oluyor bilemiyorum..

Sayfayı Paylaş