Karadeniz Pet

gülmek isteyen herkeze gelsin :-)

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
MIYDk6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

R6yD0j.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

78mDyv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

QgX2V3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

VypDDn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

Wr2DXY.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

m8IoR0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

ozQVNb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

kYr67q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

LoPD0O.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

LopD0O.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

02VzXL.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

yndqaN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

NAsi olmus :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Onceden arkdaslar bole bi konu acmis herkez kuslrinin komik halleriyle ilgili birseyler paylasmis arkadaslar sizlerde yaparsaniz bunu ortam biraz şenlenir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

Eeeee kimse yok mu kusunun resmini aticak olan

Ankara'daysanız aman suya dikkat. Mikrop saçıyor çünkü.

Ahaha :D benimkide bardağın içine giriyor :D

:))))

:)))

Cok guzel olmus elinize yureginize saglik kusunuz kaac aylik acaba birde suyun icindeyken ucmuyor mu acaba?
Daha yeniyim sorularimi mazur gorun .

Hayir yuzuyor belli olmuyormu :)
Kusum erkek ve yaklasik 3 yasinda tam eminnolamiyorum cnki kucuk yapili bir kus yavru gbi duruyor ama degil

Nasil yikiym bunu seviyor
Onu sevdiğinimi söyledi yoksa siz o şekilde yıkanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz kuşların.Yaptığınız iş yanlış ve tehlikeli kuşlar o şekilde yıkanmaz.Önüne içinde temiz su bulunan bir kase koyun kendi girip yıkanır girmedi mi yıkanmıyormu ozaman fısfıs şişeler var biraz ılık su koyarsınız birkaç kez sıkarsınız üstüne ve sıcak bir yerde kurutur kendini temizler.

Çok güzel olmuş fotoroman gibi.. :)

Bazıları suyu çok seviyor [MENTION=3732]ermann[/MENTION]

[YOUTUBE]XSbUBgipvCQ[/YOUTUBE]

hocam örnekte gösterdiğiniz farklı bir durum arkadaş su dolu bir küvetde yıkamaya çalışıyor yavru ve boyundan büyük suyun içinde benim gördüğüm çırpınıyor kuş yıkanmıyor yıkanma nın böyle olmadığını anlatmak gerekir başkalarıda haa böylemi kuş yıkanır diyerek aynı şeyi yapabilirler ki yapıyorlarda

hocam örnekte gösterdiğiniz farklı bir durum arkadaş su dolu bir küvetde yıkamaya çalışıyor yavru ve boyundan büyük suyun içinde benim gördüğüm çırpınıyor kuş yıkanmıyor yıkanma nın böyle olmadığını anlatmak gerekir başkalarıda haa böylemi kuş yıkanır diyerek aynı şeyi yapabilirler ki yapıyorlarda

Varsa videosunu izlemek lazım, fotoğraf bazen yanıltıcı olabiliyor.

Onu sevdiğinimi söyledi yoksa siz o şekilde yıkanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz kuşların.Yaptığınız iş yanlış ve tehlikeli kuşlar o şekilde yıkanmaz.Önüne içinde temiz su bulunan bir kase koyun kendi girip yıkanır girmedi mi yıkanmıyormu ozaman fısfıs şişeler var biraz ılık su koyarsınız birkaç kez sıkarsınız üstüne ve sıcak bir yerde kurutur kendini temizler.

Bu dediginz her kus icn gecerli degil egitiminize bagli benm kusm bnu sewiyor bende sewdiigi seyi yapiyorum kâsede de yikaniyor bazen ama bunun kadr zewk almiyor keneini guvnde hissettigi icn bazen uyumya bile calisiyor elim her zaman onun yakininda oldugu ixin kendini guvnde hissedip istedigi gbi davraniyor dedigim gbi bu sizin egitimize bagli aekadasimizin alttaki videoda paylastigi gbi tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

Tbi videosu var ama youtuba atmadn nasi yukleim bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

O zaman sizler uygulamayin gbi bi tawsiyede bulunalim

Bu dediginz her kus icn gecerli degil egitiminize bagli benm kusm bnu sewiyor bende sewdiigi seyi yapiyorum kâsede de yikaniyor bazen ama bunun kadr zewk almiyor keneini guvnde hissettigi icn bazen uyumya bile calisiyor elim her zaman onun yakininda oldugu ixin kendini guvnde hissedip istedigi gbi davraniyor dedigim gbi bu sizin egitimize bagli aekadasimizin alttaki videoda paylastigi gbi tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:29 --

Tbi videosu var ama youtuba atmadn nasi yukleim bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

O zaman sizler uygulamayin gbi bi tawsiyede bulunalim
uyarıda bulunman lazım hocam çünkü bazı kişiler ne görse yapıyor hiç araştırıp sormuyorlar facebook grupları var muhabbet kuşları ile ilgili neler var neler görseniz o yüzden bazen sert çıkışabiliyorum bu tür şeyler gördüğümde kusura bakmayın hep sevdiğimden zarar gelsin istemiyorum kuşlara

Merk etmeyin ben evime böcek girse saksıyadaki ciceklerimin üzerine koyan biriyim o böcekleri lavaboya atip üzerine su çekenler var :)

Geri