Karadeniz Pet

Gün boyu kafes dışında kalma?

SEse

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sabah saatlerinde çıkıp akşam uyuyana kadar kafese girmiyor İlk zamanlar alışması için bıraktım ama artık alışkanlığı oldu kafeste aşırı derecede bağırıp ordan oraya atlıyor şimdi sorun yok ben evdeyim hep yanında olabiliyorum ama 1 ay kadar sonra gündüzleri evde olamayıp çıkaramayacağım tek başına dışarda bırakamam onu ne yapmam doğru olur ?

Evde olmadığınız zamanlarda oda içinde olsa ona tehlike arz eden şeyler neler?

Evde olmadığınız zamanlarda oda içinde olsa ona tehlike arz eden şeyler neler?
Herhangi bir şey yok aslında odayı ezbere bilip tanıyor ama çok meraklı kerata sıkılıp da keşif amaçlı başka şeylere yönelirse yatak arkasına dolap arkasına sıkışmasından korkuyorum açıkçası

Herhangi bir şey yok aslında odayı ezbere bilip tanıyor ama çok meraklı kerata sıkılıp da keşif amaçlı başka şeylere yönelirse yatak arkasına dolap arkasına sıkışmasından korkuyorum açıkçası
Durduğu odanın kapısını kapatırsınız sadece oda içinde takılır :)

Öyle yapıyorum zaten kapı açıkken de çıkmaz ama kapalıyken dahi bulunduğu oda için korkularım bunlar :) Biraz da pimpirikliyim sanırım :D
O zarar gelecek korkusu hepimizde var :) Kafes içinde kalsın diyeceğim o zaman da kuş bunalacak, sıkılacak öyle de yapın diyemedim kıyamadım.

O zarar gelecek korkusu hepimizde var :) Kafes içinde kalsın diyeceğim o zaman da kuş bunalacak, sıkılacak öyle de yapın diyemedim kıyamadım.
Aynen öyle çok da alıştı ya şimdiden kafeste durmasına alıştırmam gerek ya da tehlikeyi göze alıcam :( Ama karar vermeden önce birgün ben o odaya hiç girmeden onu camdan gözetlemeyi düşünüyorum bakalım yalnızken neler yapacak :D

Aynen öyle çok da alıştı ya şimdiden kafeste durmasına alıştırmam gerek ya da tehlikeyi göze alıcam :( Ama karar vermeden önce birgün ben o odaya hiç girmeden onu camdan gözetlemeyi düşünüyorum bakalım yalnızken neler yapacak :D
Büyük kafes alin rahat rahat kanat cirpsin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri