petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Güncelleme

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Erol çatar tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Mybest den hem kendim hemde daha çok kayın babam adına alışveriş yapıyorum . Ürünler kaliteli hizmet iyi. Müşteri memnuniyeti var. Güvenilir ama sitede arkadaşım çoğu ürün stokta yok. Bakıyorum sepete ekle diyorum stokta yok . Dal dari alcam kusculara pahalı bende yarım kg lik varmış onu aldım. Yanlız Mybest den ricam abi şu dal darıyi açık şekilde Kilo usulü temin edebilirmisiniz. Kilosu 25 30 tl arası olsa çok harika olur . Kırmızı ak sarı çeşitleri özellikle . Çünkü artık petci arkadaşlar tanesini 2 tl den satmaya başladılar . Buda resmen insanı aptal yerine koymak demek . O yüzden sizden alışveriş yapmak daha cazip. Bidr akilli yemlik givi akilli suluk varsa muhabbrt icin icine diskilamicagi tavsiye istiyorum .Dikkate alırsanız memnun oluruz

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mybestpetshop bunu beğendi.
  2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    bence sitesinden yada telefon numarasından ulaşsan firmaya daha etkili olur

suluk olayına gelince bilyalı yada sifonlu suluklar var onları kullanabilirsin fakat alışması biraz zor olur o arada susuz kalırsa sorun olabilir bende bir kanarya var onu alıştırdım ben mesela ama 2-3 ay sürdü alışması
    birde muhabbet kuşunun gagası kıvrık olduğundan alışabilirmi bilmiyorum kanaryanınki sivri olduğundan gagası ile bilyayı içeri itiyor suyu içiyor muhabbet nasıl yapar bilemiyorum

mybestpetshop bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş