Karadeniz Pet

Günlerden Mubiş PAZARI (Ankara /İSKİTLER)

g0rky06

Onursal Üye
Ankarada oturan arkadaşlar için bol çeşitli gezebilcekleri açık havaya kurulan bir pazardır bir kaç alışveriş yaptım resim felan çektim merak edenler için çok ucuz oluyor herşey jumbo kırması cift kuş alayım dedim 100 tl fiyat çektiler ama saglık olsun :D
2 adet Tahta tünek 1 adet de akıllı yemlik 5 tl :D
Ciftimi biraz sıkıstırdım ama olsun idare edicekler :D
4fag.jpg

66z8.jpg

i20h.jpg

Maşallah abi. Bilseydim bende giderdim. Her zaman oluyomu abi veya ne zamanda bi oluyor ?

İzmirde yokmu yahu böyle şeyler

Haftaya pazar gitmek lazim. 419 neresinden geciyo abi bilgin varmi

Kuş besleyenler için güzel bi pazar, kuş hariç diğer malzemeleri temin etmede çok ucuz. Kuşları tutturabildiğine veriyorlar.
Ben gidemedim ama liste yaptım babamla hala oğlu gidip almışlar.

2 kapısı varsa birine takıp bağlaman yeterli giyotin kapı olsa sorun olmazdı ama bunda mecbur bağlıycan içerde sıkıntı kapağını açıyolar sonra döküyolar

2 kapısı varsa birine takıp bağlaman yeterli giyotin kapı olsa sorun olmazdı ama bunda mecbur bağlıycan içerde sıkıntı kapağını açıyolar sonra döküyolar

Aynen kafese koydum yemi cıktım 2 dk sonra geldim bi baktımki kapagını açmış üstünden yiyorlar :D koli bandıyla kapattım :D

Şöle bi sıkıntıda olabilir kuşlar alışamıyabiliyo :) hepsini alttaki kabuk kabına boşaltadabilir

Ankarada oturan arkadaşlar için bol çeşitli gezebilcekleri açık havaya kurulan bir pazardır bir kaç alışveriş yaptım resim felan çektim merak edenler için çok ucuz oluyor herşey jumbo kırması cift kuş alayım dedim 100 tl fiyat çektiler ama saglık olsun :D
2 adet Tahta tünek 1 adet de akıllı yemlik 5 tl :D
Ciftimi biraz sıkıstırdım ama olsun idare edicekler :D
4fag.jpg

66z8.jpg

i20h.jpg

tam olarak nerede kuruluyor hangi günler kuruluyor acaba ?

öndeki kapıya takabilirsin.uyar gibi görünüyor

nPLQ7g.jpg

gibi

Malesef ayakları oturmuyor

Şöle bi sıkıntıda olabilir kuşlar alışamıyabiliyo :) hepsini alttaki kabuk kabına boşaltadabilir

Benım kuslar canavar gibi beklerim :D

güzel kardeş yeri nerede acaba
İskitler tam ortada pazar yerinde

tam olarak nerede kuruluyor hangi günler kuruluyor acaba ?

SAdece pazar gunlerı iskitler pazar yerınde kuruluyor

ayak bastıkları yerin az daha içerisinde 2 tane uzun ayak var,azıcık zorladınmı girer o.benim kafesin telleri kalın olduğu halde giriyordu

ayak bastıkları yerin az daha içerisinde 2 tane uzun ayak var,azıcık zorladınmı girer o.benim kafesin telleri kalın olduğu halde giriyordu

evet benım tam o kapının altında yemlik oldugu ıcın o uzun ayakların oturması için kırmam gerekir ıcerde kalsın simdilik hem kapıyı acıp kapatıoruz felan sıkıntı

Bende bugün bu pazardaydım kafes, tahta tünek, yem falan aldım arkadaşımızın dediği gibi malzeme fiyatları gerçekten uygun. Ama kuşların bazıları pek sağlıklı gibi gibi gelmedi. En dikkat çeken kuşlar fotodaki büyük kafeslerde yer alan kuşlardı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

peki burda uygun kafeste bulabilirmiyiz.......

Evet kafeslerde gayet uygun ben ulusta 30-35 TL dedikleri kafesin aynısını 20 TL'ye aldım.

Geri