petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

günu gectı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

Arkadaslar ayin 19unda döllenme gerceklesti sizden aldigim bilgilere gore 7 gun snra yumurta gelir demistiniz ama hala gelmedi disim bazen kanatlari dusuk duruyor ama beni gornce toparlaniyor tutuomu dicem ama sanmiyorum cnki okadar bi acilma yok popoda sikistiginida sanmiorum. Bi yardm ederseniz sevinicem cnki eger yumurta yoksa kuslarimi verip egitmek icin yanimda olsun hep die sdce bi ranw erkek jumbo alicam smdiden tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

Poposu nu seklde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Birde arkadaslar disinin yumurtlama zamani yaklastiginda poposu kuyrugu titrermi

2. Tunç ÇAĞATAY

Çiftleşme oldu ise bekleyin.

3. tarçın ve şaşkın

Oldu ve suanda kusum yuvalikta uzun zamandir girmiodu smdi girdi ama gun gecti

4. Tunç ÇAĞATAY

1 kez çiftleşme ile döllenme oldu denilmez bekleyin yuvaya girip çıkması iyi tek sorun sizin aceleci olmanız.

5. tarçın ve şaşkın

Yaklasik 3 kerr ciftlestiler yani ben okdr gordum acele etmek iatemiyorum ama cok merk ediyorum ikisininde ilk kuluckalari birde ywrularin renklerini cok merk ediyorum sanirim ondn heyecanim dism yesil erkegim beyaz mavi hafif sarili ve iri bi kus disim dha kucuk kalio onun yaninda eerkegim kendi uretimim zaten ve babasindn bile iri suanda acaba diorum bu disi icin sorun olur mu

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    senin demene görede benim kuş 2. kuluçkaya yatıyodu şimdi ama :D

7. tarçın ve şaşkın

Harbiden noldu senin kus :)
    Ayrica o kus yine öyle dursa ben yine yumurtasi var KESİn derim :)

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D bişi olduğu yok ya geçenlerde yuvalıkla ilgileniyodu bu aralar görmüyom bi ara ortaya talaşları dizmişti şimdi dağıtmış orayı napıyor bu kuş bilmiyom :d

9. tarçın ve şaşkın

Seninki özgür takilio ne kafama eserse dio :)

Sayfayı Paylaş