Karadeniz Pet

günu gectı

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
Arkadaslar ayin 19unda döllenme gerceklesti sizden aldigim bilgilere gore 7 gun snra yumurta gelir demistiniz ama hala gelmedi disim bazen kanatlari dusuk duruyor ama beni gornce toparlaniyor tutuomu dicem ama sanmiyorum cnki okadar bi acilma yok popoda sikistiginida sanmiorum. Bi yardm ederseniz sevinicem cnki eger yumurta yoksa kuslarimi verip egitmek icin yanimda olsun hep die sdce bi ranw erkek jumbo alicam smdiden tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

4R1nNJ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

Poposu nu seklde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Birde arkadaslar disinin yumurtlama zamani yaklastiginda poposu kuyrugu titrermi

Oldu ve suanda kusum yuvalikta uzun zamandir girmiodu smdi girdi ama gun gecti

1 kez çiftleşme ile döllenme oldu denilmez bekleyin yuvaya girip çıkması iyi tek sorun sizin aceleci olmanız.

Yaklasik 3 kerr ciftlestiler yani ben okdr gordum acele etmek iatemiyorum ama cok merk ediyorum ikisininde ilk kuluckalari birde ywrularin renklerini cok merk ediyorum sanirim ondn heyecanim dism yesil erkegim beyaz mavi hafif sarili ve iri bi kus disim dha kucuk kalio onun yaninda eerkegim kendi uretimim zaten ve babasindn bile iri suanda acaba diorum bu disi icin sorun olur mu

senin demene görede benim kuş 2. kuluçkaya yatıyodu şimdi ama :D

Seninki özgür takilio ne kafama eserse dio :)

Geri