Karadeniz Pet

Güvenmek ?

cixsower

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar acaba mubişlere ne kdr güvene biliriz yani açık havada bırakmak gibi eger bize alışmışsa yine gidermi kuşumuz

valla hocam benim vardı kuşum bana çok alışkındı okuldan döndümmü beni görür görmez bağırırdı çağırırdı odanın içinde bırakırdım hemen üstüme atlardı saçımı gagalardı falan ama bigün pencere açıkmış bende fark etmedim bi baktım uçtu gitti

Benimkide aynı sizinki gibi bi 2. 3 kere bıraktım damda uçtu kafesin üstüne fln bi kere akşam çıkardım uçtu tekrar hemen yan apartmana karanlıktı gitim hetirdim onu artık hiç bırakmadım şimdi yavrusuda var 1 aylık

insan yine korkuyo benimde vardı balkona omzumda cıkıyodum giriyodum asla kacmazdı ama balkona alıstı acıkkende görmedim gitmiş balkona geri de gelememiş sanırım bulamadım kuşu

Ne kdr alışsada çıkarmamak en iyisi bişeyden ürküp kalkar rüzgar etkisiyle bile gidip uzklşa bilir sonu kötü olur gerek yok

Hiç güvenmeyin muhabbet kuşları açık havada bir kere uçunca istese de güvercin gibi geri dönemez.

Merhaba arkadaşlar acaba mubişlere ne kdr güvene biliriz yani açık havada bırakmak gibi eger bize alışmışsa yine gidermi kuşumuz

Benim Kuşum 6 Aylık İken Konuşturmuştum Trabzona Getirmiştim Ankaradan Orada 1 Kez Kaçirdik 1 Gün Sonra Kahvehanede Oturan Adamın Omuzuna Kondu ve Bulduk Hayvanı Eğer Hayvanın İnsana Yakınsa Döner Dolaşir Birisini Bulur Tabi Önce Kedi Köpek Bulmaz ise İkinci Kaçisinda İse Malesef O Gece Hava Yağmurlu ve Soğuk İdi Büyük İhtimalle Öldü Dahada Haber Alamadık Şehirde İmkansız Bulman Ama Köy Gibi Yerde Mümkün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Tabi Şöylede Bişey Var Beni Bir Kafese Tıksan Kaçma İmkanım Olsa Geri Dönmek İstermiyim Bir Daha Oda Var Sonuçta Bu Hayvanlar Evrimleştiler Gaga Yapıları vs Değişti Dişarida Barınamaz Ölürler

Geri