Karadeniz Pet

güvercin ölüyor

oguz_garnett

Yeni Üye
arkadaşlar güvercin buldum yerde baygın yolda bırakmaya gönlüm elvermedi düşmüş yere hiç bakmıyor tepki vermiyor biraz su içirebildim iyileşme ihtimali var mı ne yapabilirim burası muhabbet kuşu forumu ama sizlere güvendiğim için burda başlık açtım lütfen yardımcı olun

resim görebılırsem yardımcı olabılırım kuşun gözleri açık mı resim aatarsanız olur

telefonumun kamerası dandik kuş uyuyor ama yanına gidip dokununca gözünü açıyor ekmek verdim gagasını açıp yemiyor bir tek su içti ölü gibi yatıyor şimdi baktım gözünü bile açamıyor vitamin vermeye çalışıcam şimdi

antibiyotik verın vıtamını boş ver bıde ekmeğı hafıf ıslatın buday bulabılırsenız buday verın bıde gagasını açıp ağzına bakın normmelde olması gerekenden farklı bışıler olmasın

buna elektrik çarpmış galiba öyle diyorlardı gidici herhalde iyice saldı kendini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

köpek yiyeceğine rahat ölsün ne yapabilirim başka yapacak bişeyim yok hepte beni buluyor birader böyle şeyler

varsa bıraz bugday yedırmeye çalış umarım ölmez ama sen yapıcagını yapmıssın evıne getırmışsın
helal olsun.

ekmek ıslatıp ağzından şırınga ile ver.kursağı doldur.yapabiliyorsan

elektrik çarpsa zaten çarptığı an kuş patlar bu dediğiniz şekil olmaz

kargalık bı durum yok ortada hastalanmıştır elektrıklık kargalık durum yok

bilemiyorum artık biraz daha iyi gibi çocuklar söyledi kafa üstü düşmüş aşağıya direkten

Bir seferinde bende bir serçe gördüm aldım elime ağzı açık deli gibi nefes alıyor. hafif hafif su ile ıslattım biraz elimde durduktan sonra kendine geldi.

Sanırsam uçarken bir yere çarpmış ama bilmiyorum eğer çevrenizde bir veteriner varsa götürün hayvan hakları derneğinede götürebilirsiniz onların çevresi geniştir

elektirik çarpsa kuş direk ölür dostum bir veterinere götüre bilrsin. işallah iyileşir.

arkadaşlar kuş daha iyi sallabaşmış elektrik çarpmamış ilaç verdi şırıngayla ağzına akıttım oraya buraya zıplıyor inşallah iyileşir

Hocam sallabaş ise iyleşmesi pek mümkün değil diye biliyorum

veteriner'de öyle dedi bırak imha edeyim dedi ama belli olmaz bu işler yaşadığı kadar yaşasın

veteriner'de öyle dedi bırak imha edeyim dedi ama belli olmaz bu işler yaşadığı kadar yaşasın

sallabaş olan güvercinlerin azda olsa güzelmesi ve uçabilmesi için boyun kısmında bir damar var.tülerden biraz yolup o damarı kesmek gerekiyor.bunu güvercin besleyenler iyi bilir.etrafında besleyen varsa götür

Geri