Karadeniz Pet

Güvercin yavrusunu alabilirmiyim

tunahan02

Meraklı Üye
Balkonda güvercin yuva yaptı ve yavruları çıktı sizce bir tanesini eve alabilirmiyim nasıl bakıldığı hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olurmusunuz. Bir de evcillestirilebiliyormu soylermisiniz

Şimdiden teşekkürler

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence almayın. Zaten süs güvercini fiyatları da çok pahalı değil.

Ben özellikle almak istediğim için değil fırsat ayağıma geldiği için sordum alma demenizin sebebi nedir

Ben özellikle almak istediğim için değil fırsat ayağıma geldiği için sordum alma demenizin sebebi nedir

Doğadaki canlıların alınmasını doğru bulmuyorum. Düzenli olarak beslerseniz, her sene gelip yine yavru yapacaklardır ve size alışacaklardır. Eve almanıza gerek yok.

Balkonda güvercin yuva yaptı ve yavruları çıktı sizce bir tanesini eve alabilirmiyim nasıl bakıldığı hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olurmusunuz. Bir de evcillestirilebiliyormu soylermisiniz

Şimdiden teşekkürler

Yaban güvercini diye tabir edilen güvercin eve alıp beslemeniz zor olacaktır hele ki evcilleştirmek daha da zor en iyisi korkutmayın yem veya buğday pilav verin korkmasın uzaktan izleyin

Muhabbet yemi yermi

Tmm teşekkürler

Yabani güvercin beslemeyin derim yeriniz varsa normal paçalı güvercin besleyebilirsiniz