petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

güvercinle muhabbet kuşu aynı ortamda ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    benim bir arkadaşımın dışarıda duvardan güvercinler için yaptıgı bir bölme var onun bir kısmına kafesle birlikte 4 çift muhabbet kuşu koymayı düşünüyoruz aynı ortamda bulunmalarının sağlık açısından bir zararı olur mu muhabbet kuşları için ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Güvercinler bir şey yapmaz da.. Aynı ortamda bulunmaları hava yoluyla bulaşan hastalıklara davetiye çıkartacaktır.

3. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    yapanı ve de sonrasında pişman olanı duymuslugum var...

4. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    anladım ne kadar sakınsakda dediğiniz gibi hava yoluyla bulaşır hastalık anladım teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

anladdım bu hevesin hiç başlamadan bitmesi en hayırlısı galiba

Sayfayı Paylaş