Karadeniz Pet

Güzel Çiftimin Yeni Yumurtaları

Maşallah. Bereketli olsun..

Maşallah Allah nazarlardan saklasın :) Vallahi özendim ben de mi çift alsam :D

Eş olan kuşlar salınmamalı. Kafeste durmaları daha iyi tabii ki. Dışarıya çıktıklarında birbirlerine olan ilgilerini kaybedebilirler. Malum muhabbetler meraklı kuşlardır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Teşekkür ederim Cihan Bey. Allah her isteyene versin inşallah.

Dişinin zaten çıkmaya gönlü yok da erkek kapağa yapışınca çıkar beni diye her gün 2-3 saat çıkarıorum. Bu sırada bazen dişi de erkekten kaçmak için çıkıyor.. o kaçıyor erkek kovalıyor :) Ama sonuç sıfır :)

Yuvanın kapısının ağzında sürekli bekleyip sonuç alamayan erkeğe üzülürken bir de kapağa yapışınca çıakr beni diye kıyamıyorum ama o ki hayırlarına bundan sonra çıkarmamaya özen göstereyim...

Çok teşekkür ederim ilginize..verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..

Maşallah çok güzeller bereketli üretimler olsun inşaallah

Maşallah. Bereketli olsun..
Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Maşallah Allah nazarlardan saklasın :) Vallahi özendim ben de mi çift alsam :D
Allah razi olsun. Insallah en yakin surede isteginiz olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

Dişinin zaten çıkmaya gönlü yok da erkek kapağa yapışınca çıkar beni diye her gün 2-3 saat çıkarıorum. Bu sırada bazen dişi de erkekten kaçmak için çıkıyor.. o kaçıyor erkek kovalıyor :) Ama sonuç sıfır :)

Yuvanın kapısının ağzında sürekli bekleyip sonuç alamayan erkeğe üzülürken bir de kapağa yapışınca çıakr beni diye kıyamıyorum ama o ki hayırlarına bundan sonra çıkarmamaya özen göstereyim...

Çok teşekkür ederim ilginize..verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..
Rica ederim yardimci olabildiysek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Maşallah çok güzeller bereketli üretimler olsun inşaallah
Amin insallah Yusuf Kursat tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Maşallah hep böyle olurlar inşallah
Insallah tesekkurler.

Maşallah ,

Darısı başıma inşallah.:):):)

Maşallah ,

Darısı başıma inşallah.:):):)
Tesekkurler. Insallah isteginiz gerceklesir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

Dün itibariyle yumurtalar 4'ledi. İlk 2 yumurtada çiftleşmemişlerdi ama şimdi 3 ve 4 te çiftleşme oluyor gün içinde. Yerleri de değişti ama yine de dişi inatla yatıyor. Bakalım bu kuluçkayı bende merakla bekliyorum. Ne çıkacak içinden :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:12 --

Bakalım bugün 5leyecekler mi? Ben kalamar kemiği koymaktan yoruldum, dişi bitirmekten yorulmadı :)

hadiı hayırlı olsun güzel yavrular alırsın ıns

hadiı hayırlı olsun güzel yavrular alırsın ıns
Amin Kısmet inşallah. Bu anne babadan güzel yavrular çıkmasını bekliyorum bende :) Zaten doluysa bile son 2 tanesi doludur. Çünkü diğer 2 sinde çiftleşme de yoktu. Bir de ilk kuluçkaları bu çiftin. Bakalım bekleyip göreceğiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

Dün itibariyle yumurtalar 5'lendi :) Bakalım daha gelecek mi. Maşallahlarınızı eksik etmeyin.

Maşallah çok güzel kuşlar ^_^Tüyleri kadar yavruları olsun. Sağlıcakla büyütsünler (=

Teşekkür ederim [MENTION=15407]huseyinvurur[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

http://i.hizliresim.com/EVLoY8.jpg 5.yumurta 2 gün önce geldi. Bakalım 6 gelecek mi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

6.yumurta da 2 gün önce geldi. Yazmayı unutmuşum. Bakalım 7 gelecek mi :)

Cifthaneyi nerden aldiniz 80cm mi masallah kuslarda cok guzel yavrularda

Bende yigit kafese siparis vermeye karar verdim sanirim su askerlik bitsinde ama gormeden almak dusunduruyor sizinki saglammis

Bende yigit kafese siparis vermeye karar verdim sanirim su askerlik bitsinde ama gormeden almak dusunduruyor sizinki saglammis
Öncelikle hayırlı tezkereler olsun. Evet tellerin kalınlığı ve sağlamlığı önemli. İnşallah aradığını bulursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:30 -->-> Daha önceki mesaj 08:29 --

Maşallah. Dün 7.ci yumurta da geldi. 8'i beklemiyorum. Kuş çatlayacak yoksa:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:54 -->-> Daha önceki mesaj 08:30 --

Kuştaki şişlik indi. Büyük ihtimalle 8 gelmeyecek :) Bir ara korktum durmayacak diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:54 --

Ve maalesef durmuyor, durdurulamıyor. Erkek olsa Messi koyacaktım kuşun ismini :) 8.yumurtayı da yapmış dün :) Bakalım nereye gidecek. Gerçi 2-3 tanesi boş sanki. Fazla da rahatsız etmek istemiyorum. Biraz sahiplenici bir dişi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:30 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

2 tane yumurtayı altından aldıktan sonra kalan 6 yumurtanın ilki cumartesi günü çıktı. Bakalım bugün bir kardeşi daha gelmiş mi :) Yalnız çok sıkılıyor çünkü paşam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Maşallahlarınızı eksik etmeyin. Tahminen pazartesi gecesi gelmiş 2 yavru da :) Bakalım bu gece 3. yavru gelecek mi :)