Karadeniz Pet

Güzel haberler :)

O kadarda abartmaya gerek yok , kuşlariçin saf su da önemli.Haftada 2 kez vitamin vermen yeterli.Fazlaya kaçma.

Geçmiş olsun kardeş çok üzüldüm. Bir daha ki kuluçkaya inşallah sağlıklı bir şekilde büyürler. Sen en iyisi yavrular büyüyene kadar paylaşma.

Arkadaşlar öğlen son yavruyu aldım yuvadan ama dişi kuş daha yuvadan çıkmadı. Yuvalığı çıkartmam mı gerekiyor?

Yumurtlamadan önce yaptığı gibi yuvalığın kapağını kazıyor

başın sağolsun bilader.benim yumurtalarda gelmeye başladı inşallah bir şey olmaz

kardeşim ilk kuluçkan, sevincini de anlıyorum, resimleri bu yüzden paylaştın, bir daha ki sefere büyümüş yavruların resimlerini paylaşırsan daha iyi olur, hem nazar olmaz hem de anaç kuşlar az kıskanır, geçmiş olsun, ben de üzüldüm...

geçmiş olsun.tecrübe oldu en azından tekrar yumurta yaparlar yakında

Dişi kuşum 2. kuluçka için kazı işlemlerini bitirdi ve bu sabah çiftleştiler. Diğer çiftim de kazı işlerine yeni yeni başladı. Hadi hayırlısı.

Güncel resimleri konuma ekledim :) Maşallahınız eksik etmeyin :)

Maşşallah nazar değmesin. Kardeşim bu seferkilerde gitmesin?

Çok dikkat ediyorum odayı onlara göre ayarladım. Odanın sıcaklığını 28 derecede sabitledim. Gece onların görebileceği bir gece lambası aldım. Yemlerini kendim yetiştiriyorum. Sularında en iyi vitaminler var. Artık daha da olmazsa bırakırım bu işi.

Çok dikkat ediyorum odayı onlara göre ayarladım. Odanın sıcaklığını 28 derecede sabitledim. Gece onların görebileceği bir gece lambası aldım. Yemlerini kendim yetiştiriyorum. Sularında en iyi vitaminler var. Artık daha da olmazsa bırakırım bu işi.

senin başına gelen benimde başıma geldi. yavruların resimlerini bu siteye yükledikten sonra hepsi 2 gün içinde öldü durduk yere. o günden sonrada buraya yavrular yuvadan atlayana kadar resimlerini koymuyorum. nazara inanmazdım ama inanır oldum :)

senin başına gelen benimde başıma geldi. yavruların resimlerini bu siteye yükledikten sonra hepsi 2 gün içinde öldü durduk yere. o günden sonrada buraya yavrular yuvadan atlayana kadar resimlerini koymuyorum. nazara inanmazdım ama inanır oldum :)

Haklısın valla kaldırdım yavruları ben de atladıktan sonra koyarım. Aman nazar değmesin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Güncel resimler eklenmiştir Maşallah :)

maşallah allah nazardan saklasın ne diyelim :)

hayırlı olsn

yhayrlı olsn çok güzel kuşlar yavrular da aynnı annesi babası :D

Teşekkür ederiz yavruların ikiside annesinin aynısı başındaki açık renk bile aynı yerde :)

maşallahhh

Geri