Karadeniz Pet

güzel kızım benimmmmm

selen canaydın bedel

Onursal Üye
.......................

Son düzenleme:
maşallah yaşı baya var galiba

hiç bilmiyorum kaç yaşında olduğunu..genelde heyecanlanınca öyle yapıyor başka türlü öyle değil..

Kızınız maşallah çok şirin ama bana biraz Ercan bey'in dediği gibi teyze olmuş gibi geldi..Yaşı baya ilerlemiş.

Allah nazarlardan saklasın hayırlı üretimleriniz olsun..

hiç bilmiyorum kaç yaşında olduğunu..genelde heyecanlanınca öyle yapıyor başka türlü öyle değil..

Selen hanım ben göz irislerine ve ayaklarına bakarak yorum yaptım , şayet gözler dediğiniz gibi heyecanlandığında ve kurlaşma esnasında bu şekilde oluyorsa ve sizde tam o anda foto çektiyseniz yaşı çokta büyük olacağını sanmıyorum.

Ama tüm resimleri inceledim ama hepsinde iris aynı.

Neyse sonuç olarak şirin bir kuş :)

Selen hanım ben göz irislerine ve ayaklarına bakarak yorum yaptım , şayet gözler dediğiniz gibi heyecanlandığında ve kurlaşma esnasında bu şekilde oluyorsa ve sizde tam o anda foto çektiyseniz yaşı çokta büyük olacağını sanmıyorum.

Ama tüm resimleri inceledim ama hepsinde iris aynı.

Neyse sonuç olarak şirin bir kuş :)

erkekte iris var biraz yaşlı ama tekrar bakıyorum cıx vallahi yok ama tabi öylede çok küçük değil flaştan dolayı öyle yapmış olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

ununu elemış elegını asmış sanırım kusunuz :) hala yumurtluyormu acaba

yok öyle bişey :)

bu muhabbet kuşu dişi bence.

erkekte iris var biraz yaşlı ama tekrar bakıyorum cıx vallahi yok ama tabi öylede çok küçük değil flaştan dolayı öyle yapmış olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

yok öyle bişey :)

torunlarına devretsın bence artık kendını kızaga ceksın :)