petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

güzel kuşları olan petshop ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EvaGreen tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. EvaGreen

EvaGreen Guest

Merhaba arkadaşlar istanbul/ataşehirde oturuyorum 1 çift kuş almayı dusunuyorum kayışdağı,yeni çamlıca ve ataşehir civarlarında begenemedim hastalıklı ve haraketsizdi çogu bu cıvarlarda yada yakın yerlerınde bıldıgınız bi yer varmı acaba.

2. hero

hero Guest

petshop yerine üreci arkadaşlar var onlardan alabilirsin istanbulda.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Petshopdan degilde sitede üretici arkadaslar var onlardan alırsanız sizin için en iyisi olur bence.

4. EvaGreen

EvaGreen Guest

Teşekkürler peki oturdugum semte yakın uretıcı varmıdır acaba.umranıyede bıyer buldum aradım ama tane olarak satmıyoruz bız dedıler

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlan acarsanız sizin için daha faydalı olur

6. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    sakın petshoptan almayın sakın

7. EvaGreen

EvaGreen Guest

nasıl acıcam acaba yardımcı olurmusunuz

8. EvaGreen

EvaGreen Guest

Arkadaşlar çekme köyde evınde uretım yapan bırısı eşe gelmiş kuşların 1 çiftini 250 tl ye satıyor sizce normalmi

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kusun ırkı önemli size tutupda cekoslovak ya da yerli kus ciftine o fiyat diyorsa sizi kazıklamaya calısıyordur. Forum içerisinde İlan acılabilicek bir baslık var orada kus aranıyor ilanının içerisine konu acarsanız daha cabuk sonuc alırsınız bence.

10. hero

hero Guest

yavrudan alsan daha iyi olur çatır çatır yumurta yapan kuşlar benim eve gelince dutyemiş bülbüle döndüler kafayı yiyecektim

11. armand0

armand0 Guest

Pendik'de üretim yapan bir abimiz var kuşları çok sağlıklı isterseniz yardımcı olabilirim

12. kaanmakedron2

Arkadaşım öncelikle mrb alacaksan üretcilereden al pet shop dan kesinlikle alma

13. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Pendikte Cihan AYTAN ustamıza ulaşabilirsin, forumda iletişim bilgileri mevcut, başka yere bakma derim.

14. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım arzu edersen Üsküdarda bir yer tarif edebilirim..ufak bir pet shop ancak tüm muhabbetler evde besleme ve yavruları yabani değil

15. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    4 Tane m.kuşu aldım petşoptan 4 üde turp gibi 1 tanesi hatta 2 senedir bende. He bide 2. yumurtayıda yaptılar. Neden bu kadar korkunuz bunu hala anlamadım :) Hasta kuş olmadıktan sonra petshoptan almak sorun olmuyo. arkadaşımda 2 çift almıştı cak cak konuşuyo şuan 3 senedir onda :)

#15 Hüseyin AKTAŞ, 18 Eylül 2013
    Son düzenleme: 18 Eylül 2013
  16. Süleyman Mert DEMİRSOY

Her petshop öyle olmuyor. Tabi hakkıyla işini yapan petshopçularda var.

17. kartall82

kartall82 Guest

İstanbulda fuarmi ne vardi orada bulabilirsin ama arkadaşların dedigi gibi pet shop lardaki kuşlar genelde kotu bakildiklari icin hasta ve halsiz oluyorlar

18. Umutcan AĞLAR

İstanbul/Pendik'e gelin Cihan Aytandan alın ben o abimizin her kuşuna kefilim

Sayfayı Paylaş