Karadeniz Pet

Guzel kuslarim Hakkinda

• Konbuyu başlatan 3.mevki
  • Başlangıç tarihi
3

3.mevki

Guest
59a1b3078c02c0ee0c895a6a117f599d.jpg

Arkadaslar kuslarimin cinsiyeti ve irki hakkinda bilgi icin foto yeterlimi?

mavi erkek ırkını bilmiyorum sarı dişi ırkı yerliye benziyor maşallah bu arada

Aslinda fotoyu net cekemedim, tesekkurler. Erkek ingiliz kirmasi dediler?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

f5a5161e3548f3032d2832b791fd8340.jpg

Aslinda fotoyu net cekemedim, tesekkurler. Erkek ingiliz kirmasi dediler?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

f5a5161e3548f3032d2832b791fd8340.jpg

olabilir bendede böyle bir kuş var yeşil benekleri aynı senin erkeğinki gibi banada ingliz kırığı demişlerdi bencede bu kuşta ingiliz kırığı

Cok iri ve guzel bir kus. Yavrulari da guzel olur diye tahmin ediyorum. Yazin dogururlar mi bilmiyorum ,sanirim iyi beslemeli. Sari cekoslavak sanki

Cok iri ve guzel bir kus. Yavrulari da guzel olur diye tahmin ediyorum. Yazin dogururlar mi bilmiyorum ,sanirim iyi beslemeli. Sari cekoslavak sanki

benim dişi de öyle iri ve güzel bir kuş sarının tıpa tıp aynısı bende vardı geçenlerde öldü :( bence yerli çekoslavakta olabilir tam bi bilgim yok bu ırk konusunda :D

Allah sabir versin.

Bizimkiler cok fingirdek ah ah evliyim ama kuslarin yumurtlamasini esimin dogurmasindan daha cok istiyom:))

Allah sabir versin.

Bizimkiler cok fingirdek ah ah evliyim ama kuslarin yumurtlamasini esimin dogurmasindan daha cok istiyom:))

:D :D bende çok istiyorum yumurtlamalarını birde onlara yeni bir salma yapmak istiyorum tel kafeste verim iyi olmuyor sabah oturuyodum öyle erkek kur yapmaya başladı dişiye dişi karşılık verdi ondan sonra biraz böyle birbirlerine kur yaptıktan sonra erkek yem kusmaya başladı dişiye :D yanlız kuşumun poposuna arada sırada dışkısı yapışıyor dışkıda normal niye acaba onu hala çözemedim yem yemeside normal keratanın :)

bana ikiside erkek gibi geldi dişi olması için ceresinin beyaz veya buz mavisi krem renklerin de olması gerekir

Arkadaslar 1 yil icersinde disi-erkek uyumu icin cok zaman kaybettim, hevesim kursagimda kaldim . Kusum disi gibi duruyor bence, satan kisi de oyle demisti. Genel kani nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Arkadaslar yorumlariniz cok onemli

Arkadaslar 1 yil icersinde disi-erkek uyumu icin cok zaman kaybettim, hevesim kursagimda kaldim . Kusum disi gibi duruyor bence, satan kisi de oyle demisti. Genel kani nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Arkadaslar yorumlariniz cok onemli

İçiniz rahat olsun, Mavi olan İngiliz Kırığı Erkek, Sarı olan Yerli Dişi.. İkisi de kızışkın kuşların..

Cok tesekkur ederim. Peki ben noktada napmaliyim beslenmeleri ne olmali. Surekli yerlerini degistiriyorum bunlar dogrumu

Cok tesekkur ederim. Peki ben noktada napmaliyim beslenmeleri ne olmali. Surekli yerlerini degistiriyorum bunlar dogrumu

Sürekli yer değişikliğine kolay adapte olamazlar.. Yüksek bir yere koyun kafesi, 3 günde bir mama hazırlayın kuşlara.. vitaminli suyu haftada 1-2 kez verseniz yeterli olur.

Disi kus kizgin erkekte asletli masallah sen Atilim beyi dinle

Kuslara yer ayarlamaya caliaiyorum. Komsumun cocuklari geldi yuvadaki kusu cikardi sinir oldum. Hangi vitamini oneriyosunuz

Ben supervit forte kullanıyorum ama o size gitmez. Daha cok kalabalık kümeslerde tercih ediliyor.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri