Karadeniz Pet

Güzel renkte üst Vasıf show çift dişi dereceli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Çevik

Meraklı Üye
Irkı: show muhabbet
Yaşı : 2
Bilezik : dişi 2014 tkf erkek 2014 az
Yer : istanbul anadolu yakası
Gönderim : öncelik elden teslim, alıcı ödemeli araç ayarlanırsa gönderebilirim
Iletisim : 05327385360
Fiyat: 800 TL

Aciklama : daha önce 1 ağız yavrusunu aldığım ve su an yavru büyütmekte olan çift yaklaşık 15 gün sonra yavrular yeme düştüğünde teslim edilmek üzere satıliktir. Dişi tarçın kanat gök mavi rengindedir. 2014 yılında İstanbul Feshanede yapılan WBO yarışmasında birincilik derecesi vardır. Kuş serkan utas bileziklidir. Benden önce 1 ya da 2 kez yavru alınmış olup bende bu erkekle 2 . Ağız kuluçkayi yapıyor yani kısaca yorulmamis kustur. Erkek resesif parçalı renktedir. Geçen sene yavru tuyunu tamamlamisken aldım bu sene ilk eşe attım. Başka bi dışıyle 1 bu dışıyle 2 kuluçka yaptı. Genç boş atmayan bir erkek.
Kuşların kendi yavrularından sonucusu bugün yarın yeme düşecek boylama yaptığım için başka bi çiftin 2 yavrusuna bakıcılik yapıyorlar şu an en fazla 15 güne yeme düşecektir yavrular. Yavrular yeme düşünce teslim edilecektir. Garantili yavrusu alınmış devamı gelecek bir cifttir. Kolay bulunamayacak renkler olduğu gibi disinin derecesi dikkate alındığında fiyat gayet uygundur.

ccfc150673dd8c4e6ade5622a72e8d53.jpg

33f843785ebfc859cb1d27d13715af0d.jpg

1f7fb248eb2f036368bc495ef4d5c082.jpg

65bf33a8e6bb3f97716128515fceb7dc.jpg

f4ab89f38513c7e89989596dbf26ec0a.jpg

89be03d8dcf3f0bdb55f97a8c7e503ef.jpg

763735f0ca0119aa24c9c6fab0eeb14d.jpg

d7983f1643ed7361e47411031de8f188.jpg

Fatih Çevik

kuşlarınız albino- show olsalardı bu ücret verilebilirdi ama bence fazla .

hayırlı satışlar.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
her iki kuşta gayet güzel, fiyatta uygun.

kuşlarınız albino- show olsalardı bu ücret verilebilirdi ama bence fazla .

hayırlı satışlar.
Senin kuş mama yemeye başladı mı?
Biraz daha olmak lazım bence böyle kesin hükümler vermeden.
13. Mesajında benim ilanimin fiyatına eleştiri yapmasaydin iyiydi.

Biraz araştırma yap, bırak dereceli kuşu torunu ne kadara alınabilir öğren sonra gel burda mesajını editle

Fatih Çevik

Senin kuş mama yemeye başladı mı?
Biraz daha olmak lazım bence böyle kesin hükümler vermeden.
13. Mesajında benim ilanimin fiyatına eleştiri yapmasaydin iyiydi.

Biraz araştırma yap, bırak dereceli kuşu torunu ne kadara alınabilir öğren sonra gel burda mesajını editle

Fatih Çevik

uslubünü düzelt , istediğim yorumu yapmakta özgürüm kendi düşüncemi belirttim seviyenizi düşürmeyin , bu kuşa bukadar para fazla kendi görüşüm alacak varsada hayırlı olsun ne cins insanlarsınız arkadaş ya ..

uslubünü düzelt , istediğim yorumu yapmakta özgürüm kendi düşüncemi belirttim seviyenizi düşürmeyin , bu kuşa bukadar para fazla kendi görüşüm alacak varsada hayırlı olsun ne cins insanlarsınız arkadaş ya ..
Yaşını başını bilmiyorum, ismini cismini bilmiyorum hepsini geçtim kimle olursa olsun takismak canımı sıkmak istemiyorum. Fikrini başka yerlerde belirtebilirsiniz, ilana gelip ahkam kesmek hoş değil hele hele emri vaki tavırlar emir kipiyle konuşmalar hiç hoş değil.
Sizin İlginizi çekmiyorsa ilgilenmeyin, eğer esin dostun almak isterse kaziklayacagimi söyleyip fikrini degistirmesini sağlarsınız.

Kuşlarım bunlar istediğim fiyat bu, alıcıysasiniz arayın konuşalım degilseniz yaptığınız yorum için teşekkürler.
Iyi geceler

Fatih Çevik

Selamın aleyküm hayırlı satışlar alana da satanada hayırlı olsun herkesin kuşunun bi değeri vardır saygı duymak gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuş albino olabilir fakat bu vasıfta olmayabilir :)
elbetteki renk kuşu degerli kılar fakat derece ve özellikle vasıf renkten daha çok ön plandadır.
yaptığınız doğru değil.ilan sayfasında busekilde konusup sonrada ılımlı bir cvp beklemek hiç doğru değil.kusura bakma ama bende istediğim yorumu yapmakta özgürüm.
ilan hakkında yanlış birsey varsa özelden ulaşıp hatasını uygun bır dılle soylemeniz daha iyi olurdu.
Fatih bey maşallah sizede hayırlı satışlar diliyorum.

Son düzenleme:
Hayirli satışlar olsun.

Maşallah, hayırlı alışverişler olsun. Daha önce de fiyat konusunda hep tartışma yaşandı. İsteyen kuşuna istediği rakamı yazmakta özgür. Fiyat konusunda eleştirenler yanlış yapıyor. Bu forum İngiliz kırığı ve çekoslavak kuşlara 500lira talep edenler de görmüştü.. :D

Maşallah, hayırlı alışverişler olsun. Daha önce de fiyat konusunda hep tartışma yaşandı. İsteyen kuşuna istediği rakamı yazmakta özgür. Fiyat konusunda eleştirenler yanlış yapıyor. Bu forum İngiliz kırığı ve çekoslavak kuşlara 500lira talep edenler de görmüştü.. :D
Teşekkürler,
Fiyat konusunda tartışılacak birsey yok bence. Beni bilen bilir. Bu kuşlar benim yavrum değil bunları para verip aldım. Soru işareti olarak aldım tanesini 350 liraya, çalışır mi yavru bakar mi altından ne çıkar bilmeden. Ben bu kuşları eş yaptım yavru aldım şimdi resim çekmek için koyduğum yarışma kafesinde bile eslesecek duruma gelmisler, çatır çatır yavru bakan kuşlar aldığımdan daha ucuza verecek değilim. Bu kuşu almak isteyen kişi benim riske girerek verdiğim paranın 100 lira fazlasına hazır çalışan risksiz takım alacak.
Her kuş herkese hitap etmeyebilir, ama fiyatıyla yargılanacak kuşlar değil. Sanırım aynı ayarda 2 aylık gri yeşil hı yavru için aynı para isteyen üretici ile karsilasmadilar.
Hayirli satışlar olsun.
Teşekkürler Ercan hocam, hayırlısı olsun

Fatih Çevik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

Teşekkürler,
Fiyat konusunda tartışılacak birsey yok bence. Beni bilen bilir. Bu kuşlar benim yavrum değil bunları para verip aldım. Soru işareti olarak aldım tanesini 350 liraya, çalışır mi yavru bakar mi altından ne çıkar bilmeden. Ben bu kuşları eş yaptım yavru aldım şimdi resim çekmek için koyduğum yarışma kafesinde bile eslesecek duruma gelmisler, çatır çatır yavru bakan kuşlar aldığımdan daha ucuza verecek değilim. Bu kuşu almak isteyen kişi benim riske girerek verdiğim paranın 100 lira fazlasına hazır çalışan risksiz takım alacak.
Her kuş herkese hitap etmeyebilir, ama fiyatıyla yargılanacak kuşlar değil. Sanırım aynı ayarda 2 aylık gri yeşil hı yavru için aynı para isteyen üretici ile karsilasmadilar.

Teşekkürler Ercan hocam, hayırlısı olsun

Fatih Çevik
Kuşlar ilk yumurtasını bıraktı, yavruları ayırdım, satışa hazırdır. Satılana kadar yaptığı yumurtaları alıp başka kuşların altına koyup yumurtasız olarak teslim edebilirim.

Fatih Çevik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

Kuşlar sahiplendirildi ilan kapatılabilir

Fatih Çevik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her iki tarafa hayırlı olsun.
Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri