Karadeniz Pet

Güzellerİ çifte attık,Hayırlısı Mâsallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar bu çiftimi il dışından 3 aylık civarı iken getirtüm. Şu An 7. ay içindeler birleştirdim, yuva takmadim,bu çift benim için önemli inş bu takımdan güzel yavrular alırım,daha iyileri sizlerin olsun,Maşallahınız kıymetlidir.Keyifli üretimleriniz olsun.

B0mn8G.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

ngVdNV.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel renkleri var. İnşallah renk renk yavruları olur

Geçenlerde aynı bu renklerde erkek kaçtı bende. Güzel kuşlar inşallah bol bol yavru alırsınız. hayırlı üretimler...

rainbow dan pek anlamam ama renklenecekler daha tahminimce , rengarenk yavrular vermeleri dileğiyle :)

Cem bey daha önceki konularımda var,rainbow türü tüy Değişimi sonrasında inanılmaz renk değişimine uğruyor,iyi temennileriniz için tşk ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:25 --

Çok güzel renkleri var. İnşallah renk renk yavruları olur

Çok tşk ederim saolun daha iyileri sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

Geçenlerde aynı bu renklerde erkek kaçtı bende. Güzel kuşlar inşallah bol bol yavru alırsınız. hayırlı üretimler...

Tşk ediyorum saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

maşallah süperler

Tşkler saolun:)

Maşallah.Renkleri çok güzel.İnşallah en kısa zamanda yavrularını görürsünüz.Bereketli üretimler.

Maşallah inşallah hersey gönlünüzce olur.

maşallah güle güle besleyin.

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı üretimler

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] kardeşim maşallah ikisine de. İnşallah çok güzel olacaklar ve çokta güzel yavruları olacak.

Maşallah maşallah

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah bereketli üretimler inşaallah usta sağlıkla afiyetle

Masallah renkler 10 numara. .Simdiden hayirli uretimler dilerim. .

Maşallah çok güzeller.

Tşk ederim saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Hayırlı üretimler

Ercan bey tşkler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] kardeşim maşallah ikisine de. İnşallah çok güzel olacaklar ve çokta güzel yavruları olacak.

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] kardeşim saolasın inş bu takımdan çok umutluyum saolasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

Maşallah maşallah

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tşkler ismail bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

Maşallah bereketli üretimler inşaallah usta sağlıkla afiyetle

ALLAH Razı olsun Yusuf ustam saolasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

Masallah renkler 10 numara. .Simdiden hayirli uretimler dilerim. .

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] bey tşkler saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

Maşallah güzel kuşlar güle güle besleyin

Mahmut bey saolun tşkler