petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gzete yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Samet YLDRN tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YLDRN
    Gizli

Yardım dişi kuşum gazete yiyor

dişi kuşum altına koyduğum gazeteyi yiyor bi kısmını yuvaya atıyor bi kısmıyı yiyor

#1 Samet YLDRN, 4 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2013
  2. Samet YLDRN
    Gizli

yardım eden yokmu

3. Sevtap DERİN
    Gizli

Izgara koyun altına. Yuvalığa atması kafamı karıştırdı yuvayı hazırlığına girmiş olabilir. Fakat yemesi hoş değil.

4. Samet YLDRN
    Gizli

aynen kurşun zehirlenmesi olabilir

5. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Valla anladığım kadarıyla gazeteyi kendince yuva malzemesi olarak kullanıyor. Ama size tavsiyem kuşun altına gazete, dergi vb. boyalı şeyler koymayın. Mesela şuan çoğu kafes ızgaralı. Ve altta tepsi gibi bir şeyi var kolayca temizlenebiliyor. İmkanınız varsa öneririm.

6. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Size tek tavsiyem gazete sermeyin bende böle bir hata yaptım ve 1 sene önce çift olan kuşlarımdan dişisini malesef kaybettim çok önemli bence dikkatli olun

7. Samet YLDRN
    Gizli

zaten ızgaralı kafesde ızgaranın altına koymuyorum ben

8. Sinan Altın
    Gizli

Izgaranın altına koymazsanız yemeye devam eder.Ama ızgarayı koyarsınız gazeteye ulaşamaz.

9. Yılmaz Ç.
    Gizli

alttaki tepsiye kesip koyarsanız ulaşamaz. Zararlıdır gazete yemesi. Birsürü zehirli boya var.

Sayfayı Paylaş