Karadeniz Pet

Habunlar da benimkiler :)

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Nedense hep böyle yem yiyorlar :)
Yerim ben bunları :)

İsimleri Can ile Canan isterseniz Ferhat ile Şirin , Aslı ile Kerem diyin daha belli bi isimleri yok isimsiz çiftlerim benim :D

Tüneği yurtta kaldığımdan dolayı daha gidip değiştiremedim ne yazık ki, yarın alıyorum :)

k3ux0.jpg

k3uy9.jpg

k3uym.jpg

k3uyv.jpg

k3uyy.jpg

maşallah güzel kızgın bir çift..bence kafesi büyük ve direk yuvalığı tak :)

Maşallah. Allah nazarlardan saklasın :) Yurtta kuş beslemenize izin veriyorlarsa ne güzel :) inşallah en kısa sürede yavrularını da görürsünüz...

maşallah güzel kızgın bir çift..bence kafesi büyük ve direk yuvalığı tak :)

Ustam iyi has kızgınlar da çok durgunlar :) Birbirleriyle pek öpüşme de yok bu aralar. Bazen yanlarına gidiyorum dişi erkeğe yapışıyor öpüp kaşıyor korkudan mı yapıyor anlamadım ki :D yani bi' çiftleşme belirtisi de göstermiyorlar ne yazık ki yoksa yuvalığı çoktan takmıştım şimdiye kadar :)

Maşallah. Allah nazarlardan saklasın :) Yurtta kuş beslemenize izin veriyorlarsa ne güzel :) inşallah en kısa sürede yavrularını da görürsünüz...

Yok ustam kuşlar evde :) Anam bakmaya çalışıyor işte genelde geldiğimde yem kabukları birikmiş oluyor her ne kadar hergün hatırlatsamda :(

yuvalık takmanızda fayda var kızışmalarına yardımcı olacaktır..o da olmaz ise yanında duran boş kafese birini koy ve ayrı kalmalarını sağla..1 ay sonra tekrar birleştir..sonrasında iş tamamdır :)

Tamam yuvalığı takacağım sonrası Allah kerim bakalım :) Eğer 2-3 haftaya değişen bi' durum olmazsa ayıracağım mecbur :)

maşaallah kuşların güzel...erkek de erkek...baksana dişi ağzının içine girecek erkeğin...tak yuvalığı gelsin torunlar :)

Slm Cihan kardeşim Maşaallah kuşların çok güzelmiş. İyi bak kuşlarına kendinede.

Sağ olun ustalarım güzel söyleşileriniz için. Yuvalığı taktım bakalım hayırlısı olsun :)

EyvAllah Nihat ustam sizde :)

Geri