Karadeniz Pet

Haftaiçi Aranızda Olamayacağım

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Ustalarım, saygıdeğer ağabeylerim, kardeşlerim üniversite programi dahilince haftaiçleri sizinle olamayacağım ancak haftasonları girebilirim müsait oldukça. Sizleri ve siteyi özleyeceğim. Çünkü gerçekten güzel bir dostluk, saygı, sevgi var. Resmen bir bütün olmuşuz. Böyle yaşatıp hissettirdiğiniz için de ayrıca herkese teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

sağlık olsun cihat elimizden geldiğince bizde onlıne olmaya çalşyoruz.herkezin bi uğraşı var hayat mücadelesi naparsın.

Cihat kardeşim eğitimin siteden daha önemli ve Gökhan abiminde söylemiş olduğu gibi herkesin bir uğraşı var sonuçta hepimiz hayat mücadelesi içerisindeyiz. Sana kapımız her daim açıktır güzel kardeşim ne zaman müsait olurda girmek istersen buyur gel :) Başarılar diliyorum kardeşim.

hayırlı tahsil hayatı diliyorum...inşaallah umduğuna nail olursun...başarılar...

sağlık olsun cihat elimizden geldiğince bizde onlıne olmaya çalşyoruz.herkezin bi uğraşı var hayat mücadelesi naparsın.

Öyle ustam öyle..

Cihat kardeşim eğitimin siteden daha önemli ve Gökhan abiminde söylemiş olduğu gibi herkesin bir uğraşı var sonuçta hepimiz hayat mücadelesi içerisindeyiz. Sana kapımız her daim açıktır güzel kardeşim ne zaman müsait olurda girmek istersen buyur gel :) Başarılar diliyorum kardeşim.

Sağ olasın ustam çok teşekkür ederim eyvAllah :)

hayırlı tahsil hayatı diliyorum...inşaallah umduğuna nail olursun...başarılar...

Allah razı olsun ustam sağ olun.