petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Haftaiçi Aranızda Olamayacağım

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Cihat Türkmen tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ustalarım, saygıdeğer ağabeylerim, kardeşlerim üniversite programi dahilince haftaiçleri sizinle olamayacağım ancak haftasonları girebilirim müsait oldukça. Sizleri ve siteyi özleyeceğim. Çünkü gerçekten güzel bir dostluk, saygı, sevgi var. Resmen bir bütün olmuşuz. Böyle yaşatıp hissettirdiğiniz için de ayrıca herkese teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    sağlık olsun cihat elimizden geldiğince bizde onlıne olmaya çalşyoruz.herkezin bi uğraşı var hayat mücadelesi naparsın.

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Cihat kardeşim eğitimin siteden daha önemli ve Gökhan abiminde söylemiş olduğu gibi herkesin bir uğraşı var sonuçta hepimiz hayat mücadelesi içerisindeyiz. Sana kapımız her daim açıktır güzel kardeşim ne zaman müsait olurda girmek istersen buyur gel :) Başarılar diliyorum kardeşim.

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı tahsil hayatı diliyorum...inşaallah umduğuna nail olursun...başarılar...

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Öyle ustam öyle..

Sağ olasın ustam çok teşekkür ederim eyvAllah :)

Allah razı olsun ustam sağ olun.

Sayfayı Paylaş