Karadeniz Pet

Haftasonu kus pazari Ankara\iskitler

g0rky06

Onursal Üye
Bugun evde canim skldi biraz gezeyim dedim asiri derecede kalabalik vardi cok kus cesitleri vardi bu hafta ama yerli ve pakistan agirliktaydi kim kime ne tutturabilirse :)
PYB6qv.jpg

oY98Aq.jpg

YjJWBa.jpg

Evt gerçekten güzel bir yer hem fiyatlar uygun hem de çeşit çok ben kuşlarım için oradan alışveriş yapıyorum.

bencede guzel yer bende isim olmadikca gitmeye calisiyorum

konyada böyle bi yer varmı bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim çok güzel bi yermiş :)

Ankara'nın soğuğundan nasıl etkilenmiyor o hayvanlar hayret.

Muhabbet kuşu dışında finch türleri de bulunuyor mu acaba? Mesela gouldian finch ve bengal finch var mı? Bilginiz var mı bu konuda?

çok güzel bir aktivite keşke heyerde olsa :)

İstanbul da olsaydı iyiydi. Eğlence çıkardı hem haftasonu için. Eminönü eski güzelliğini kaybetti çünkü.

Aynen Eminönü eskisi gibi değil.Birde Edirnekapı kuş pazarı var ama o da güvercin ağırlıklı
Evet Eminönü nedense artık çok itici ve insanları kandırmak için yapılmış bir yer gibi geliyor bana. Geçen gittim show jumbolara bakıyorum. Kuştan anlamayan ama almaya gelen masum çifte albino'yu lutino diye vermeye çalışan satıcı gördükten sonra bitmiştir benim için. Eskiden esnaflar da adam gibiydi.

O kuşlar nasıl hasta olmuyor bu soğukta. Evdeki kuşlar bile üşütüyorken. Anlamış değilim.

O kuşlar nasıl hasta olmuyor bu soğukta. Evdeki kuşlar bile üşütüyorken. Anlamış değilim.

bu soğuk havalarda yoğunluk var mı? buradaki kuşlar sağlıklı kuşlar mı yoksa toplama elde kalan kuşları çıkarmaya çalışan kişilerin uğrak yeri mi?

Herkese açık bir pazar, kafesinizi alıp gidip kuşunuzu sata bilirsiniz, fazla kalabalık olmuyor zaten, kuşları genellikle streçliyorlar kafeslerini, ayrıca kuştan başka bilimum kuş malzemesini bulabilirsiniz

Gittim gördüm saat 11 gibi baya kalabalikti hava gunesli olunca kalabalik artti. Haftaya yine gitmeyi dusunuyorum bu hafta hazirliksiz gittim. Ben guzel bir ortam aslinda.

Geri