Karadeniz Pet

hagen vision benzeri kafesler

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkadaslar hagen vısıon benzerı onun gıbı kalıtelı bıldıgınız kafesler var mı ? yada marka

Peki teşekkür ler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

var mı arkadaşlar :D

Kafes fiyatları ne kadar ortalama?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evet eski bi kafesi var. Yeni güzel bi kafes almayı düşünüyorum. Bu ahşap kafesler ortalam ne kadardır?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben hagen vision kullanıyorum çok memnunum tek mubiş için fazla bile geliyor ancak boncuğumu çok rahat ettirdi tavsiye ederim kesinlikle; )

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaklaşık 4 ay önce hagen s01 i bi internet sitesinden ikinci el aldım satan arkadas kafesi 5 gün kullandıgını iddia etti.satmasının nedeni oğlunda kusun alerji yapmasıymış.buyuzden kusu verip kafesi satılıga cıkarmıs 2 ay surekli ilanı güncellemiş fakat arayan soran olmamıs ben gördüğümde 60 tl istiyordu aradım kargo ile göderdi 60 tl + korgo ücretiyle hageni kullanmaya başladım ve çok memnunum o kafese taktıgım tülden kurtuldum ya o bile yeter :) sıfırları çok pahalı geliyo ıse bu sekılde yapmayı deneyin yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

yaklaşık 4 ay önce hagen s01 i bi internet sitesinden ikinci el aldım satan arkadas kafesi 5 gün kullandıgını iddia etti.satmasının nedeni oğlunda kusun alerji yapmasıymış.buyuzden kusu verip kafesi satılıga cıkarmıs 2 ay surekli ilanı güncellemiş fakat arayan soran olmamıs ben gördüğümde 60 tl istiyordu aradım kargo ile göderdi 60 tl + korgo ücretiyle hageni kullanmaya başladım ve çok memnunum o kafese taktıgım tülden kurtuldum ya o bile yeter :) sıfırları çok pahalı geliyo ıse bu sekılde yapmayı deneyin yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Bende bulurum böyle inşallah ve bir sorum daha olacak sizce 2 mubiş rahat sığar mi ?

yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Bende bulurum böyle inşallah ve bir sorum daha olacak sizce 2 mubiş rahat sığar mi ?
çok rahat sığar su çiftli salma kafesleri dusunun hagen s01 o kafeslerin dik durmuş hali :)

Bu marka takıntısını ben anlamıyorum ya :) Ben bir kafes aldım hagenler kadar buyuk catısı falan var altı ızgaralı cekmeceli 75 lira verdim sıfırına bence markaya para vermeyin arkadaslar iyi arastırın.2.el alacaksanız size tavsiyem bi kaplamayıca goturun piriç yada paslanmıcak bi malzemeden kaplama yapsınlar ömürlük kafesiniz olsun :)

Bu marka takıntısını ben anlamıyorum ya :) Ben bir kafes aldım hagenler kadar buyuk catısı falan var altı ızgaralı cekmeceli 75 lira verdim sıfırına bence markaya para vermeyin arkadaslar iyi arastırın.2.el alacaksanız size tavsiyem bi kaplamayıca goturun piriç yada paslanmıcak bi malzemeden kaplama yapsınlar ömürlük kafesiniz olsun :)

benım ıcın marka hıc onemlı degıl benımde sıradan kafesım var daha 2 ay oldu boyalar dokulmeye basladı o yuzden hagenın cok ıyı oldugunu duydum :D sızın kafesın fotosunu yada netten aldı ısenız lınkını falan atabılır mısınız ?

7unyvuju.jpg

Kafesim bu 75 tl ye aldim tulu sulugu tunegi herseyi icinde.boyasida gayet ici suana kdr bi sikinti yasamadim.
Arkada gaga tasi kafanizi karistirmasin bu forumlardan zararli oldugunu ogrendigim anda cikardim attim murekkep baligi kemigi koydum.foto eski fotodur.sirketimde konveyor hattim var paslanirsa boyarim sknti yok :)))

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

7unyvuju.jpg

Kafesim bu 75 tl ye aldim tulu sulugu tunegi herseyi icinde.boyasida gayet ici suana kdr bi sikinti yasamadim.
Arkada gaga tasi kafanizi karistirmasin bu forumlardan zararli oldugunu ogrendigim anda cikardim attim murekkep baligi kemigi koydum.foto eski fotodur.sirketimde konveyor hattim var paslanirsa boyarim sknti yok :)))

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

gule gule kullanın :) guzelmıs kafes bende boyle alacagım bakalım .

Hayırlısıyla al kardeşim.Ben ilk kafes edinirken bunu aldım 1 kerede kapattım kafes olayını.Bu hobiye yeni başlayacak arkadaslarada duyurulur.İyi arastırın en iyisini alın.Buyuk kucuk kafesin kendine gore dezavantajları olabilir tabikide ama buyuk kafes bence daha iyidir hayvan daha rahat eder diye dusunerekk almıştım.

Geri