Karadeniz Pet

Hagen vision buldum

• Konbuyu başlatan Emre DRN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre DRN

Guest
Arkadaşlar bi AVM nin petshop unda hagen M1 kafes buldum 270 ama 250tl ye fln verecek adam alinirmi sizce kafes çok güzel ya

1 çift ama ben kusumun rahat etmesini istiyorum çok hareketli çünkü S1 kafes gözüme hoş gelmiyo kutu gibi

ücretsiz kargo ile 189 tl ye internet üzerinden bulabilirsiniz kafes güzel fiyat pahalı

Aynı kafes mi 189 tl ? Hagen M1 internet güvenilirliği ?

Buldum demişsin de heryerde var zaten gittigidiyorda 180Tl kargo dahil fiyat bir bak istersen.

Ama kredi kartı kullanmıyorum kapıda ödeme varmı bide kutudan eksik parça çıkar bişey olur o güvence varmı

Güvenlik konysunda birşey diyemem iyi araştırın.

Son düzenleme:
gittigidiyor malesef kredi kartı üzerine kurulu bir alışveriş sitesi kapıda ödemesi yok :( . eksik çıkması dükkan sahibine bağlı bir şey bu nedenle çok fazla satış yapmış ve müşteriden iyi puanlar almış satıcıları tercih etmekte fayda var.

O sıkıntım var işte ama aradada az bi fark yok nerdeyse 100 tl var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:11 --

Help help !!

Bir kafese 250 tl verilmez bence.
Çift için oldukça elverişli tonla uygun fiyatlı kafesler var.

HAGEN VISION KAFES M 01 61*38*52 CM GittiGidiyor'da 130432696

174,75 TL hemde ücretsiz kargo. Satıcı %100 güvenilir. Daha önce kendisinden alışveriş yaptım.

İstersen 175 TL'yi vereceğim hesap numarama gönder ben senin yerine kendi kredi kartımla alırım. Bütün sorumluluğu böylelikle herkesin huzurunda ben üstlenmiş olurum :) Senin kafan rahat eder en azından, hemde uygun fiyata sahip olmuş olursun.

S01 yeterde atar bile .M01 e boşa fazla para verme.Sonuçta muhabbet kuşu besliyorsun.Ki sen üretim yapcaksan 1 kuruş bile verme bu kafese.Elinde mundar olur

Valla Muhammet bey aracı olmuş kaçırma fırsatı.

Ayrıca S01 fazlası ile yetecektir.

Son düzenleme:
S01 yeterde atar bile .M01 e boşa fazla para verme.Sonuçta muhabbet kuşu besliyorsun.Ki sen üretim yapcaksan 1 kuruş bile verme bu kafese.Elinde mundar olur
Şimdilik hobi amaçlı düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

HAGEN VISION KAFES M 01 61*38*52 CM GittiGidiyor'da 130432696

174,75 TL hemde ücretsiz kargo. Satıcı %100 güvenilir. Daha önce kendisinden alışveriş yaptım.

İstersen 175 TL'yi vereceğim hesap numarama gönder ben senin yerine kendi kredi kartımla alırım. Bütün sorumluluğu böylelikle herkesin huzurunda ben üstlenmiş olurum :) Senin kafan rahat eder en azından, hemde uygun fiyata sahip olmuş olursun.
Çok teşekkür ederim özel mesajla haberlesebilirmiyiz ozaman

Geri