petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen Vision hakkında görüşleriniz.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve muselman tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Burada bir kaç konuda bu Kafesten olan arkadaşları görmüştüm. Sipariş vermek istiyorum ama biraz bilgi toplamak istedim.
    Tam olarak avantajları neler?
    Diger bi konu ise bu kafeslerde yemlik ler kafesin en altında ve bu şekilde olmasını doğru bulmuyorum aslında. Hijyenik bakımdan çok tehlikeli. Herhangi bir dış etkenler tüy, dışkı, yada kuşların kepekleri direk üzerine düşer. Bu yüzden alırsam ben akıllı yemlik takmak istiyorum.
    Biraz Araştırma yaptım, havalandırma sistemi gibi bişeler sacmalamıslar ne kadar doğru? Tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Hagenin vision kafesleri çok iyi. Tavsiye ederim. Tüylerin uçuşmasını büyük ölçüde engelelyen alt saydam çeğer var. Yemlik üstlerinde şapkası var içine kaka gelme şansı yok. Teller yatak ve doyalı değil. Akıllı yemlik takmak için tel kesmen gerek, gereği de yok. Üretim düşünüyorsan yuvalık takılması sıkıntı. Zaten kendi yuvalığı da süs gibi kullanışlı değil.

3. ilkerinside

Beğenileri:
    0
    Görünüş , tel kalitesi olarak çok iyi kafesler ama kapısına ahşap yuvalık taktın mı off duruma geliyor kafes girişi..üretim için kapı girişleri pek uygun olmasa da piyasadaki en kaliteli kafeslerden..ben L12. M01 ile M 11 modelini kullanıyorum..üretim kafesim ise bst...

#3 ilkerinside, 5 Şubat 2016
    Son düzenleme: 5 Şubat 2016
  4. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Hocam ilgin için tsk ederim.
    Çıkan yavrulardan 1 tane seçip anaçlar dahil, kuşları vereceğim.
    Yemlik sabit kalacağı için en uygun yeri keserim. Yem üfleme kaldığım yerde sıkıntı oluyor. Teller yatak ve doyali :) bunu pek anlamadım
    Yuvalık takmayı yada üretim düşünmüyorum ama kafesi en çok itici kilan kapinin sadece on tarafta olması. tecrübe ni paylaştığın için tsk ederim.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  6. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Estağfurullah.... bende kafes için kullanılan bir deyimdir diye düşündüm :)

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafes güzel ama çekmece olmayışı temizlik işini zorlaştırabilir.

8. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  9. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Katılıyorum.. Şimdilik almak için kendimi ikna edemedim :)

10. ilkerinside

Beğenileri:
    0
    Çekmece olmasa da alt bölüm tamamen çıkıyor ...yani çekmece temizliğinden farklı değil..temizliği kolay..

SM-P600 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş