Karadeniz Pet

Hagen Vision - Hepsiburada'dan gelen

• Konbuyu başlatan Samet Çağlar
  • Başlangıç tarihi
Anladım 125 s01 uygun mudur tek bir muhabbet kuşuna

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uygundur biraz büyük gelebilir ama oyuncak falan koyarsan tam oluyor rahat ediyor kuş içinde :)

Daha 3 bilemedin 3,5 aylık ceresi dönme aşamasında yavru zarar olmaz mı oyuncak benimle iletişim keser ve konuşmaz diye biliyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikinci kafesi nasıl birleştirmeyi düşünüyorsunuz ben birleştirme yeri göremedim de :confused: canberk almış kafes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

2 si toplam 156 TL

telle ya da plastik alman kelepçesiyle tutturulur nolcak

Fotoğrafı akşama yüklerim arkadaşlar , banyoluk takılamıyor malesef, bir kaç farklı model denedim hiçbiri de olmadı...

ben banyoluğu kafesin dibine koydum içine de bi kaç yeşillik attım içinden çıkmaz oldu sıpalar :D

Bahsettiğiniz aparatları nerde bulabiliriz,ekleme aparatları,link gönderebilir misiniz ?

Arkadaşlar Kafes "admire " nicki arkadaşımıza satılmıştır, iki taraf için de hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim, hayırlı olmasını dilerim ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:14 --

Arkadaşlar yuvanın yan tarafından geçmekte olan kancalı lastik yuva kapağının açılmasına engel değildir ve kafesin kapağı ile yuvayı sabitlemektedir.

Ayrıca yuva ön üst taraflarındaki iki kanca ile kafese asılıdır , düşme ihtimali yok...

Kancalı lastikte her hangi bir yük söz konusu değil, maksat aşağıya sarkık duran kafes kapağını tutsun.

Ve kafesin diğer kapısını rahatça kullanabiliyorsunuz, resimlerde iki kafes yanyana, resimler gece çekildi, görüntü sizleri aldatmasın, saygılar ...