Karadeniz Pet

Hagen Vision kafes fiyat iyi mi?

daha kullanmaya yeni başladık şu an herkes mutlu bi aksilik yok :D kocaman kafes kuşlar rahat rahat hareket ediyor :D

ben 30 günlük mavişim için alıyorum. daha rahat edeceğini düşünüyorum.
Her zaman bütçem ve imkanım doğrultusunda rabbimin bana emaneti canlılarıma en iyi şekilde bakmak istiyorum.

O zaman şiddetle tavsiye ederim dostum, bi de salıncak alırsın kuşun değme keyfine :)

Tesekkur ederim. Yine burdan durum degerlendirmesini yorum yaparak emek harcayan tum arkadaslarimla paylasacagim. Hepinize ayri ayri tesekkur ederim.

telefonda yaziyorum. yazim hatası varsa af ola.

Hayırlı uğurlu olsun ama şimdiden merdiven yada aşağı inebilecekleri bi araç gereç yap yada al :D telden aşağı inerken benim kuşlar biraz sıkıntı yaşıyor, merdiven aldım yavaş yavaş alışıyorlar

Biraz once aldim yemekten sonra kurucam insallah arkadaslar.
a4ypysuv.jpg

senin kafesin kutusu bana biraz değişik geldi :confused::rolleyes:

boynum tutuldu kafese bakacam derken :D

Hayirli olsun, hic pisman olmayacaksiniz aldiginiza. :) bende m01 modeli var tek kusa bakiyorum, o kadar rahat ki, resmen kafesin icinde mutlu oldugu belli oluyor. gorsellik, temizlikle ilgili butun pozitif yorumlara katiliyorum. eksi yon olarak kusun tabana inip cikmasi zor denilmis ama bence bu bi arti, kanatli hayvan sonucta asagi inerken cikarken kafes icerisindeki hareketi ne kadar artarsa kus icin o kadar iyi daha fazla egzersiz yapmis olur. :)

hayvan gene de istediği gibi inemiyor tellerde dolanıp duruyor aşağı nasıl inecem ben diye :D

Kurulum tamamdir arkadaslar.
y6ytamup.jpg

yazım hatası yokta fotolar yan çıkıyor. düzelltim ben senin adına ama :)

ey1Xba.jpg

Tesekkur ederim malum telefondan ayarlayamadim. Tekrardan tesekkur ederim.

hayvan gene de istediği gibi inemiyor tellerde dolanıp duruyor aşağı nasıl inecem ben diye :D

Kafes kapilarinin oldugu kismin en altindaki tele ya da bi ustune tunek koyun yukardaki tunekten ona ziplayip insin bizim kafes duzenimiz oyle, o sekilde rahat iniyor ya da tellerden orumcek gibi asagi sarkarak iniyor. :) o sekilde yapmazsaniz bile bi problem olacagini sanmiyorum alisir bi sure sonra kafes duzenine. :)

Valla yeni bi baslikta mavisin yeni evini tanityim. Kafes duzeni Aten bu rsimdeki gibi. Sizde bu basliga kafes resminizi atabilirmisiniz. Bana fikir olur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

yeni bi baslikta mavisin yeni evini tanittim. Kafes duzeni Aten bu rsimdeki gibi. Sizde bu basliga kafes resminizi atabilirmisiniz. Bana fikir olur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

yeni bi baslikta mavisin yeni evini tanittim. Kafes duzeni Aten bu rsimdeki gibi. Sizde bu basliga kafes resminizi atabilirmisiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

yeni bi baslikta mavisin yeni evini tanityim. Kafes duzeni Aten bu rsimdeki gibi. Sizde bu basliga kafes resminizi atabilirmisiniz. Bana fikir olur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

.

bizim kafes duzenimiz boyle.

9xkn.jpg

Bence harika dizaynlar. Ellerinize saglik.
Biraz once baktim yemlikten tunege uctu :)

Geri