petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

HAGEN VISION KAFES S01 kafesi hakkında?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve koray5006 tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

HAGEN VISION KAFES S01 kullanan arkadaşlar memmun mu? Ürün açıklamasında bazı artı özellikler yazıyor ama ilk elden kullanan arkadaşlar daha iyi yorum yaparlar. Diğer standart kafeslere göre kullanım açısından artısı çok fazla mı?

Bir de aşağıdaki ölçüler aynı kafeste 2 kuş için yeterli olur mu?

45,7 cm(Boy) x 35,6 cm(En) x 50,8 cm(Yükseklik)

2. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Mrb ben hagen vision L01 modeli kullanıyorum cokta memnunun kesinlikle tavsiye ederim çok profesyonel ve kullanımı pratık kaliteli bir kafestir ancak 0 fiyatları cok ucuk oldugundan sitede arkadaşlar satıyorlar takip edip 2.el alırsan daha mantıklı olur maddi açıdan rahatsan orası sana kalmış..

3. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Cevap için teşekkür ederim.

Hagen Vision L01 benim dediğimden daha büyük. Kaç adet kuş besliyorsunuz o kafeste?

4. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Bir çift besliyorum daha önceki konularımdan aratıp bakarsan kafesi ve mubişlerimi görürsün biraz ferah alan olsun istedim sonuçta hobi olarak besliyorum.AMA S01 modelde yeterli bir çift muhabbet için sonuçta sende hobi yapacaksan ve yerin müsaitse zevkine göre almanı öneririm ben şuan yavru alma aşamasındayım inşallah sende aradığını bulur bol bol yavru alırsın:)

5. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Pet shop'lardan senin kullandığın ve benim dediğim iki modele bakıp, kıyaslayım. Daha sonra da karar verirsem internette ucuz olduğu için internetten sipariş verebilirim.

6. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Ok ikisininin arasıda var M 01 modeli:) onada bak madem

7. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Ona da bakayım. Teşekkürler. :)

Sayfayı Paylaş