petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen Vision Kafesleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Nedir bu kafeslerin normal kafeslerden farkıda bu kadar pahalı artısı eksisi nedir tavsiye edermisiniz?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Kaliteli malzeme ve estetik görünüm sanırım.

3. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti :)

4. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Doğrudur elbet biraz araştırdım modelleri varmış S1 S2 M2 vs gibi siz kullanıyormusunuz mesela ben çiftim için alacak olsam hangisini önerirsiniz. Bazılarına yuvalık takılmıyormuş

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Bildiğim kadarıyla yuvalık takmak için tel kesmek gerekiyor. Yüksek olanlar S , Yatay olarak geniş olanlar M modellerdir.

6. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    S small
    M medium
    L large
    Her 3 boyun yatay ve dikeyi var.
    S01 yatay
    S02 dikey
    M01 yatay
    M02 dikey
    L01 yatay
    L02 dikey
    Bu modellerin hepsinde tel arası uzunluk aynı.M11M12 L11L12 modellerinde ise tel arası uzunluk daha çok papğanlar için yani.
    Bu kafeslerde teller yatay.Bildiğim kadarıyla da çekmece yok ve yuvalık uzun olanlarda takılabiliyor kısa olanlarda yuvalığı ya içerden takacaksınız ya da tel keseceksiniz.

[

#6 Yavuz GEREKLİOĞLU, 16 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 16 Mayıs 2015
  7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Brnce hic gerek yok okadar para vermeye abartmamak gerekir

8. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    m02 modeli kafesim var, teller yatay, ikinci katını iptal ettim, iki tarafı da kapılı oldu. Yuvalık takmak için tel kesmeye gerek kalmıyor -02 modellerinde. Kullandığım kafeslerin içinde en zarifi ve kullanışlısı oldu. Tül takmaya da gerek kalmıyor, temizliği de kolay. Tercih meselesi, şimdi alacak olsam 2nci el alırdım.

9. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Peki hangi model almayılyım ben şimdi uzun Olmasın ama Genişliği olsun o kadar para vermişken tel kesmek istemiyorum . Bu kapılarına yuvalık takamıyor muyuz yada banyoluk vs

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Ben M01 kullanıyorum oldukça memnunum. Ev için hem şık, hemde kuşlar için ferah ve sağlıklı. Kafes zaten yeterinde büyük olduğu için ben yuvalığı en alta koydum.

Temizlemek, tül takmamak en büyük avantaj. Temizlemesi çok kolay. Kesinlikle öneririm. 2. el bulursan daha karlı olursun :) çünkü yıkadığın zaman sıfır gibi oluyor. Malzeme kalitesi harika.

Sayfayı Paylaş