Karadeniz Pet

Hagen Vision Kafesleri

Can Bey

Meraklı Üye
Nedir bu kafeslerin normal kafeslerden farkıda bu kadar pahalı artısı eksisi nedir tavsiye edermisiniz?

Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti :)

Doğrudur elbet biraz araştırdım modelleri varmış S1 S2 M2 vs gibi siz kullanıyormusunuz mesela ben çiftim için alacak olsam hangisini önerirsiniz. Bazılarına yuvalık takılmıyormuş

Bildiğim kadarıyla yuvalık takmak için tel kesmek gerekiyor. Yüksek olanlar S , Yatay olarak geniş olanlar M modellerdir.

S small
M medium
L large
Her 3 boyun yatay ve dikeyi var.
S01 yatay
S02 dikey
M01 yatay
M02 dikey
L01 yatay
L02 dikey
Bu modellerin hepsinde tel arası uzunluk aynı.M11M12 L11L12 modellerinde ise tel arası uzunluk daha çok papğanlar için yani.
Bu kafeslerde teller yatay.Bildiğim kadarıyla da çekmece yok ve yuvalık uzun olanlarda takılabiliyor kısa olanlarda yuvalığı ya içerden takacaksınız ya da tel keseceksiniz.

[

Son düzenleme:
Brnce hic gerek yok okadar para vermeye abartmamak gerekir

m02 modeli kafesim var, teller yatay, ikinci katını iptal ettim, iki tarafı da kapılı oldu. Yuvalık takmak için tel kesmeye gerek kalmıyor -02 modellerinde. Kullandığım kafeslerin içinde en zarifi ve kullanışlısı oldu. Tül takmaya da gerek kalmıyor, temizliği de kolay. Tercih meselesi, şimdi alacak olsam 2nci el alırdım.

Peki hangi model almayılyım ben şimdi uzun Olmasın ama Genişliği olsun o kadar para vermişken tel kesmek istemiyorum . Bu kapılarına yuvalık takamıyor muyuz yada banyoluk vs

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben M01 kullanıyorum oldukça memnunum. Ev için hem şık, hemde kuşlar için ferah ve sağlıklı. Kafes zaten yeterinde büyük olduğu için ben yuvalığı en alta koydum.

Temizlemek, tül takmamak en büyük avantaj. Temizlemesi çok kolay. Kesinlikle öneririm. 2. el bulursan daha karlı olursun :) çünkü yıkadığın zaman sıfır gibi oluyor. Malzeme kalitesi harika.

Geri