Karadeniz Pet

Hagen Vision M01 Kafes Satılıktır.

• Konbuyu başlatan Veli ATEŞ
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V

Veli ATEŞ

Guest
3 gün önce aşağıdaki linkten almış olduğum kafesi satıyorum. Kafesle ilgili detaylar aşağıdaki linkten bakılabilir.Ben 164 TL'ye almıştım.Bu kafesin bir boy küçüğünü alacağım için satıyorum.Zaten piyasada 200-250 TL arasında satılıyor.En ucuz satan yerde benim aldığım yer.Ben bu fiyatın daha altına satacağım. Paketini açtığım için satıcı iade kabul etmiyor bu yüzden bu şekilde satıyorum.

Linkteki tüm mazlemeler mevcut.
Daha 3 gündür kullanıyorum.
Paketini açtığım için satıcı iade kabul etmiyor bu yüzden bu şekilde satıyorum.
Kullanma kılavuzu , kitapçıkları v.s. hepsi mevcut.
Hatta isteyen arkadaşlara faturasını bile gösterebilirim...
Eğer istek olursa gittigidiyor veya sahibinden .com'dan satış açabilirim.

Fiyat olarak : 130 TL istiyorum.

HAGEN VİSİON M01 ( ŞOK FİYAT ) KAMPANYA GittiGidiyor'da 73215050

Bu da kafesin resimleri:
20130223124949.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet güzel.Ancak ben bunun bir boy küçüğünü alacağım.

Yinede düşün bir. Büyük kafes her zaman daha iyidir.

Aslında haklı olduğunu biliyorum.Bir kere İçime sinmedi mi böyle oluyor işte.Eşim zorluyor satmamam konusunda.Kafam iyice karıştı her an kaldırabilirm satışı :)

Hayırlı satışlar diliyorum çok güzel bir kafes :)

Bu arada ilana hangi şehirden satış yaptığınızı ve irtibat telefonu eklerseniz forum dışından sizinle iletişime geçmek isteyenler içinde faydalı olacaktır.

Bu arada ilana hangi şehirden satış yaptığınızı ve irtibat telefonu eklerseniz forum dışından sizinle iletişime geçmek isteyenler içinde faydalı olacaktır.

Haklısınız.
Satış Konya'nın ilçesinden.Bu yüzden ilanda da yazdığım gibi satış gittigidiyor veya sahibinden.com'dan yapılacak.Satın almak isteyen arkadaşa özel olarak bu sitelerden satış açacağım.Telefonumu isteyen olursa özel mesajla verebilirim.Forum dışından satın almak isteyenler de üye olurlarsa sevinirim. ;)

Forum yönetiminden arkadaşlar kızacaklar ama.Ben satıştan şimdilik vazgeçtim.
Konu kilitlenebilir.
Meşgul ettiğim için de özür dilerim
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Estağfurullah efendim neden kızalım ne haddimize :) Kararınıza saygımız sonsuz. Konuyu kilitliyorum. Eğer tekrardan satışa koyma gibi bir düşünceniz olursa bana Özel Mesaj yollayarak konuyu aktif etmemi sağlayabilirsiniz.

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...