Karadeniz Pet

hagen vision m01 kafes

Robin

Meraklı Üye
Arkadaşlar tek bakacağım muhabbet kuşu için hagen vision m01 kafes aldim geldi daha kurmadim ama kutusu bile büyük geldi oturma odasında böyle büyük bir kafes rahatsız eder
Sizce tek muhabbet kuşu için s01 modeli daha mı uygun bunu hiç kutusundan çıkarmadan değişime mi göndersem
Tesselur ederim

Bendede m01 var evet biraz büyük ama kuş icin cok iyi hareket alanı bayagi fazla yer kaplamada sıkıntı yoksa değişme derim ben

Peki kuş kafes ortamında çok rahat ederde dışarı çıkmak istemezse ve dolayısıyla evcilleşmezse böyle bir sıkıntı olabilir mi? Bide size zahmet olmazsa ev ortamında odada böyle büyük bi papağan kafesi gibi mi duruyor bi resim atabilir misiniz oda içinde nasıl durduğunu görebilmem için

Çok rahat eder sıkıntı yok.Tek kuşun varsa S01 öneririm.Ama çiftse M01 olabilir.Dışarı çıkar rahat ol.O şaklabanlığı seviyorlar :)

Ben tek kuş bakıcam uzun süre belki cok ilerde bi es alirim yanina öyleyse s01le degistirmek daha mantikli cunku ben rahat etsin istiyorum ama s01 kafeste bir cift rahat bakilirsa tek kus hayli hayli rahat eder m01 kafes arazi gibi bisey olur bide bilsem ki odada cok buyuk olmayacak sırıtmayacak degistirmicem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

Karar vermek icin degerli yorumlarinizi bekliyorum.