Karadeniz Pet

Hagen vision m01 l01 kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abuzer.us

Yeni Üye
istanbul elden teslim hagen vısıon m01 veya l01 kafes satan varmı?

Nakit alıcam fiyatları hakkında bilginiz varmı?

Teşekkür ederim bakalım kısmet belki forumda satan cıkar.Hayırlı geceler..

ben 230 a aldım m01 n11 den çevremdeki 3-4 petshopçuya sordum 350 400 500 diyen bile oldu aşşağı satan bulamadım gitti gidiyor sahibinden vs bütün sitelere baktım en uygununu n11 de buldum ayrıca yeni üye olanlara 100 lira üstü alışverişlere 15 lira indirim falan yapıyorlar diye biliyorum tüm ürünler detaylı araştırırsan bulurum 230 liralık ürünü 215e almştım

Son düzenleme:
Güncel. Hagen vision m01 tercihimdir satan varmı arkadaşlar?

M01 230-240 TL civarı internet sitelerinde. Pet-shoplarda en az 300 TL fiyat istiyorlar.

Teşekkürler fiyat için inşallah siteden ikinciel satan biri çıkar sifirina okadar para vermek mantıklı gelmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:22 --

Konu Günceldir...

Teşekkürler fiyat için inşallah siteden ikinciel satan biri çıkar sifirina okadar para vermek mantıklı gelmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:22 --

Konu Günceldir...

Facete buldum istersen irtibat kurdurayım 175 diyor temiz kafes.

Ben forumdan m01 aldim banyoluk ve yerli kusta dahil 150 tl verdim 2-3 ay once.Kusu arkadasa verdim

Son düzenleme:
Hagen vision markalı kafesler çok hoşuma gidiyor kuşum konuşmaya başlayınca ona hediye alacağım :D

bende s01 almayı düşünüyorum ama 179 tlden aşagı him bulamadım

Teşekkür ederim inşallah forumda bir satan çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...