Karadeniz Pet

Hagen vision s01/2 deneyimler yazılı inceleme

LimonunSuyu

Yeni Üye
Hagen vision kafes almayı dülünen arkadaşlar bu konuyu okusun okumaya başladınız mı konudaysanız başlamışsınızdır kaçamazsınız benden neyse dilerseniz konuya girişelim

Hagen vision kafes önerirmiyim ? cevabım hayır nedemi hayır bana aldığım günden beri hep çektirmiştir kendisi mesela yuvalık mı takacam kapıya takmak gerek ben kuşu nasıl alıcam hocam çiftleşme döneminde rahatsız edilmeye gelmez bunlar insanlar gibi yada... kafesin görünümünü çok bozuyor neyse ki bendeki s02 modeli ama şuan s01 şeklinde kullanıyorum s02 çift kapılı neyse ki... yada tahta tünek aldığımda sorun yaşattı tüneği takıyordum durmuyordu dal gibi aşağı eğiliyordu kuş üstüne çıkınca neyse ki bir şekilde hallettim standart sulukları takamazsın bu kafese illa yan suluk alman lazıp gidip ve en çok insanın içini acıtan kısım akıllı yemlik mi takacaksınız ? pensenizi hazırlayın ordan iki tane tel kıracaksınız çünkü :mad:
Bence bu firmadan uzak durun 50 80TL arasında bir fiyat belirleyip çok şık bir kafes alabilirsniz​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer sorunlardan ben ve kuslarımda muzdaribiz.Kafese hiç alışamadılar yeme içme kısımları hep aşağıda olduğundan kuslarım zorlandı.
Aksesuar sorunu da cabası istenen herseyı takamıyorsunuz.
Ayrıca üste tutmak için kulp vb birsey olmamasıda benim için eksi bir durum.

ben hagen vision s01 aldım geçen sene 130 tl ye. tahta tünekleri taktım. bi tane suluk ve iki tane aşağı kısımda akıllı yemlik takılı. diğer mavi yemliğe de kum koydum. gayet güzel. şuan fiyatı artmış ama.

ben hagen vision s01 aldım geçen sene 130 tl ye. tahta tünekleri taktım. bi tane suluk ve iki tane aşağı kısımda akıllı yemlik takılı. diğer mavi yemliğe de kum koydum. gayet güzel. şuan fiyatı artmış ama.
Valla hocam sen memnunsan ne mutlu sana ama benim için kötü bir deneyim oldu

Benzer sorunlardan ben ve kuslarımda muzdaribiz.Kafese hiç alışamadılar yeme içme kısımları hep aşağıda olduğundan kuslarım zorlandı.
Aksesuar sorunu da cabası istenen herseyı takamıyorsunuz.
Ayrıca üste tutmak için kulp vb birsey olmamasıda benim için eksi bir durum.
kulp pek önemli değil ama aksesuarlar zorluyor baya :D

Geri