Karadeniz Pet

Hagen Vision S01 Kafes 130 TL + Ücretsiz Kargo [ SIFIR ÜRÜN ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Merhabalar,

Şuan bana göre piyasada bu fiyata alabileceğiniz başka bir site daha yok. Çünkü bende bu kafesten almak için baya bi araştırma yaptım ve sonunda en uygun fiyatlı olarak bu siteyi buldum.

Siteye üye olduğunuz vakit 10 TL hesabınıza yükleniyor ve bu 10 TL'yi alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Her üyelik için sadece 1 defa geçerlidir.

Hagen Vision S01 Kafes 140 TL - 10 TL Puan : 130 TL

Hagen Vision S01 Kuş Kafesi

Hagen Vision S02 Kafes 170 TL - 10 TL Puan : 160 TL

Hagen Vision S02 Kuş Kafesi

Reklamı reklam bölümünde görsel daha mantıklı para kazanmak için gerek yok böle şeylere

Reklamı reklam bölümünde görsel daha mantıklı para kazanmak için gerek yok böle şeylere

Sedat Bey bu bir reklam değildir. Ayrıca satışını yapmakta olan firmayla uzaktan yakından alakam yoktur. Sadece kendimde bu kafesten almayı düşündüğümden dolayı uzun zamandır fiyat araştırması içerisindeydim ve en uygun fiyata bu firmada bulabildim. Bende bu kafesten alma düşüncesi olanlar olabilir düşüncesiyle bu fırsatı değerli üyelerimizle paylaşmak istedim.

Ürünü piyasadan daha ucuza bulmuş ve şu an bu kafesten almayı düşünenlere yardım amaçlı paylaşmış. Doların yükseldiği bu günlerde ithal ürünlerin fiyatları patlıyor. Reklam amaçlı paylaşım olsaydı bile uygun bir fiyat olduğu için yardımcı olurdu konu. Ters tepki vermenin hiçbir anlamı yok yani.

Ürünü piyasadan daha ucuza bulmuş ve şu an bu kafesten almayı düşünenlere yardım amaçlı paylaşmış. Doların yükseldiği bu günlerde ithal ürünlerin fiyatları patlıyor. Reklam amaçlı paylaşım olsaydı bile uygun bir fiyat olduğu için yardımcı olurdu konu. Ters tepki vermenin hiçbir anlamı yok yani.

Açıklama yapılmış zaten bi üst msjda tekrarlamanında bi manası yok

S02 olan modeli almanızı tavsiye ederim çünkü S01 olan modelle arasında 30 TL fark var, ayrıca S02 olan modeli S01 model olarakta kullanabilme imkanınız var. Üstten 1 sıra tel çıkartılarak S02 olan model S01 modeline dönüşüyor.

S02 olan modeli almanızı tavsiye ederim çünkü S01 olan modelle arasında 30 TL fark var, ayrıca S02 olan modeli S01 model olarakta kullanabilme imkanınız var. Üstten 1 sıra tel çıkartılarak S02 olan model S01 modeline dönüşüyor.

aynen katılıyorum,ben s01 almıştım,keşke s02 alsaymışım,s01 almak isteyen varsa s02 alsın 50 tl ye üst tel ve bağlantı parçalarını satınalırım,20 tl daha kar etmiş olur alan arkadaş.

Bilgi için teşekkür ederim. Piyasaya göre uygun gerçekten.

selam ben bu verdğiiz siteden sipariş verdim ama hala bir ses çıkmadı adamları arıyorum telefonada bakmıyorlar inş. dolandırılmayız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:14 --

Merhabalar,

Şuan bana göre piyasada bu fiyata alabileceğiniz başka bir site daha yok. Çünkü bende bu kafesten almak için baya bi araştırma yaptım ve sonunda en uygun fiyatlı olarak bu siteyi buldum.

Siteye üye olduğunuz vakit 10 TL hesabınıza yükleniyor ve bu 10 TL'yi alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Her üyelik için sadece 1 defa geçerlidir.

Hagen Vision S01 Kafes 140 TL - 10 TL Puan : 130 TL

Hagen Vision S01 Kuş Kafesi

Hagen Vision S02 Kafes 170 TL - 10 TL Puan : 160 TL

Hagen Vision S02 Kuş Kafesi

Merhaba siz buradan alışveriş yaptınız mı ?

selam ben bu verdğiiz siteden sipariş verdim ama hala bir ses çıkmadı adamları arıyorum telefonada bakmıyorlar inş. dolandırılmayız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:14 --

Merhaba siz buradan alışveriş yaptınız mı ?

Bayram dolayısıyla ulaşamamış olabilirsiniz. Pazartesi günü tekrar arayıp bilgi alınız.

Firma sanırım artık konuda belirttiğimiz fiyattan satış yapmamakta ve firmanın web sitesinden ürünü almaya çalışıpta alamanyanlar var. Neyse ki ödemeleri geri iade edilmiş. Ama yinede ben bir şekilde alırım ederim diyenler varsa önce firmayla iletişime geçsinler detaylı bilgi alsınlar öyle sipariş versinler.

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Burayı buldum en uygun fıyata görüştüm ellernde var aradım sordum fiyat dogru dıyorlar izmirdeler

daha ekonomiğini bulamazsam buradan alacağım sanırım

https://zoo.com.tr/tr/urunler/detay/845/hagen-vision-s02-kus-kafesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Sonunda kafesi aldım :)

a0P5Eg.jpg

B4oE1V.jpg

vRYEJD.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri