petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hagen vision s01 kafes?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bay kuş tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. bay kuş

bay kuş Guest

selamlar, hagen vision s01 kafesi 120 tl ye buldum sizce uygun bir fiyat mı daha uygun fiyata bulabilir miyim?

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Uygun fiyat. Bir ara hepsiburada kampanya yapmıştı ama bitti o.

3. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    internetten araştırabilirsin.. mesela ben 100 tl lik kafesi kargo dahil 70 tl ye almıstım

4. mirabeylice

bence hepsiburadadan kampanya oldugunda alın bi arkadasım aldı 2 tane 140 liraya

5. Ersin BÖLEK

120 iyi fiyat ben de 2 ay önce aldım epey araştırmıştım aşağısına bulamadm...

6. bay kuş

bay kuş Guest

maalesef o kampanyayı buradan biliyorum ama kaçırdık. kuşumuz da yavru ama ırkı jumbo şimdi bile yetişkin bir yerli kadar duruyor o yüzden acil almam lazım tül derdi olmadığı için çok beğendim mecbur alacaz artık bu fiyata.

Sayfayı Paylaş