Karadeniz Pet

HAGEN Vision S01 modeli kafes sorunu

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bu ürünü 2 ay önce 130 liraya aldım.Piyasanın en kaliteli kafes markası yalnız banyoluk yeri yok.Yani en ucuz kafeste bile yuvalık banyoluk bölümü olur.Bu kafeste de 2 tane kapı var ama ikiside yanyana.Kullanıpta çözüm üreten varmı acaba

belki size değişik gelecek ama bu tarz problem yaşadığım yuvalık kısmı olmayan kafeslerde kendim telleri keserek yuvalık yerleştirdim

hocam teller çok kalın.yani yazık olur kafese.böyle bir marka bunu nasıl düşünmez aklım almıyor

sizde haklısınız, demekki üretim amaçlı düşünülmemiş bir kafes modeli

bunlar çoğumuzun başına gelecek şeyler, o zaman ben ne yapıyorum, kendim kesip biçiyorum :)

HAGEN LIWING WORLD KUŞ BANYOSU | AKSESUARLAR | HAGEN | Adresemama Pet Market Ben de bundan aldım. İki kapıyı da açmak yetmedi, kapakların plastik kilitlerini de çıkarmak gerekti asabilmek için. Ayrıca, aynı şekilde yanda açıklık kaldı. Gel gelelim, bizim kızımız banyo görmemiş. Yazın kendi elimle binbir güçlükle yıkıyordum. Onda da uçup kaçtığı için yarım saat emek veriyordum. Havalar soğudu, kendi de banyoluğa girmiyor. Havalar ısınana kadar benden pes! Koksun dursun. :)

aman diyim bu mevsimde banyo yaptirmayin. ben bugun oyle bi hata yaptim aylardir yikanmiyor tuyleriyle oynuyor diye, aninda hasta oldu yaza kadar asla banyo yaptirmama karari aldim yeni toparladi cunku.

Hagen Vision Almanya Fabrika Satış Fiyatı Tane : 25-30 TL civarında. Türkiye'ye girer girmez fiyat otomatik olarak 100 TL üzerine çıkıyor :)

Kanada Fabrika Satış Fiyatı Tane : 15-20 TL civarında.

Yuvalık takmanız için tek çözüm telleri keseceksiniz.

bende bugun almayı düşünüyordum.almayayım en iyisi.bazı özellikleri güzel eyvallah ama yuvalık banyoluk için 150 liralık kafesi kesemem.yarın yuvalığı çıkarmak gerekirse ne olcak çöpten farkı kalmaz.en iyisi 60 70 liraya güzel bir kafes alıyım :D birde birşey sorcam bu feshane istanbul feshanemi? eminönünden dahamı ucuz orası?

2 tane yemlik yeri var.yemliğin bir tanesini çıkarıp oraya oturma imkanı olabilir.orjinal hagen yuvalıkğın altında kıvrım varsa bu mümkün.

Geri