Karadeniz Pet

hagen vision s01 SATAN YER

turgay ÖZ

Yeni Üye
arkadaşlar hagen vision s01 kafes satan istanbul avrupa yakınlarında yerbiliyormusunuz elden teslim alabileceğim

Link
Yukarıdaki linke tıkla bi bak Murat abi satıyordu s01 mi bilmiyorum ama bir bak

Son düzenleme:
murat abininki modifiyeli üretim için kullanmış :) ev içi kullancam ben bunu

Son düzenleme:
ileride üretime de gecersin bak kacırma cok uygun fıyatı :)

murat abi bende zaten 4lü salma var ama ev içi tek yavru için kullanırsın sıkıntı cıkmaz diyosan benim levent abi ile sana güvenim tam alırım hemen.
bu arada ben karşısı olarak bitek soğanlıktaki recep amcanın orayı biliyorum yavruyuda ordan aldım eve geldim şimdi şansıma ondan aldığım çiftimin birinin dişisi ölmüş haftaya pazar gene gelcem o tarafa bulabilirmiyim sizi o tarafta

Son düzenleme:
murat abi bende zaten 4lü salma var ama ev içi tek yavru için kullanırsın sıkıntı cıkmaz diyosan benim levent abi ile sana güvenim tam alırım hemen.
bu arada ben karşısı olarak bitek soğanlıktaki recep amcanın orayı biliyorum yavruyuda ordan aldım eve geldim şimdi şansıma ondan aldığım çiftimin birinin dişisi ölmüş haftaya pazar gene gelcem o tarafa bulabilirmiyim sizi o tarafta

tek yavru hatda cıft bıle beslenır sıkıntı cıkarmaz senın yer neresi .kafes su an benım iş yerınde şişlide :)

Tmm abi olmadi ben telefonla ulasirim hem tarif alrim senden çünkü hic bilmiyorum o yakayi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar bu model 2 muhabbet ve bir kaç oyuncak icin yeterli büyüklükte mı?

Sulanmayalim ben aldim o ürünü;) pazara anca gelirim abi oraya ilk soganliya gecerim sonra bir şekilde senin yanina ugrarim

Sulanmayalim ben aldim o ürünü;) pazara anca gelirim abi oraya ilk soganliya gecerim sonra bir şekilde senin yanina ugrarim

kafes sana ayrıldı :)

Levent Abi yavru nasil koycan izgara var onda bel alayim isime yarar :)

Geri