Karadeniz Pet

Hagen vision S01 yuvalık sorunu

• Konbuyu başlatan Alican YARANBAŞI
  • Başlangıç tarihi
A

Alican YARANBAŞI

Guest
Merhaba arkadaşlar bu hafta hagen vision s01 modeli kafes aldım ve orjinal yuvalığını aldım fakat nereye takacağın hakkında tam bilgim yok kullanan arkadaşlar tellerini kesmeden nereye takacağımı gösterebilir mi çok sağolun şimdiden.

Kafes tellerinde kesmeden takamazsiniz. Hagenin sacmaligi iste adamlar yuvalik uretiyorlar ama kafeslerine takilamiyor.

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Ya kesicen ya kesicen

Kafese dünya kadar para ver bi yuva takma yeri olmasın çok gereksiz bi kafes türü...

Ya daha yeni aldım cidden çok saçma olmuş bu olay ya ben kafese 100 küsür lira vereyim birde tel keseyim. Peki diğer modellerinde bu olay yaşanıyor mu ?

10-20 en pahalı kafesim 30 lira idi 2.el kafeste aldım zamanında hiç birinde böyle sorun olmadı direk montaj :D

bendede aynı kafes var 5 ay önce 130 liraya almıştım.böyle bir saçmalığı var gerçekten ama bunu yapanlar alman oldukları için yuva yerlerini unutmaları imkansız ötesidir.bence tek beslemek için yapılan kafes bunlar.çiftleştirmek için üretmemişler.zaten benim kuşta 6 yıldır tık yok.o yüzden sorun olmuyo

Arkadaşlar M02 de uyumlu mu yuvalık peki?

tüğ sorunu oluyomu kafeste tüğler çıkıyomu dışarı hagen vsion kafeste __???

Hangi kafes olursa olsun tül taksanızda tüy azda olsun dışarı düşer. Ben hagen i tül kullanmamak için aldım son derece memnunum o açıdan.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar bu hafta hagen vision s01 modeli kafes aldım ve orjinal yuvalığını aldım fakat nereye takacağın hakkında tam bilgim yok kullanan arkadaşlar tellerini kesmeden nereye takacağımı gösterebilir mi çok sağolun şimdiden.

unavusyp.jpg

Hocam bende s2 modeli var 4 kapili. Alt iki kapısına yuvayı taktım. Üst 2 kapısı boşta. Yani s1 e orjinal yuvaligi takarsan kafeste kapı kalmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Demekki s02 ve m02 üretim kafesi olarak görülmüş hagen tarafından

Muhtemelen öyle. 01 modeli sadece beslemek amaçlı olsa gerek.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

01 var bende yedek parça olarak kapının olduğu tel parçadan bulabilir miyim?

bende büyük boy modeli var, direk kafesin içine taktım... o vakit de yuvalık kontrolü
zor oluyor...

ama yavruda aldım o yuvalıkta....

Geri