Karadeniz Pet

Hagen vision s01

Bugün hagen vision s01 siparişi verdim, yarın elime ulaşır ve kurarım. Yardımlarınız için çok teşekkürler. @alienjanna akıllı yemi nereden aldınız kafeste hangi kısma koydunuz?
Profil resmimdeki gibi :) daha detaylı bi fotoğraf çekip atarım buraya. Herhangi bir petshoptan almıştım. Akıllı yemlik dedim uzattı:) 5 lira gibi bir şeydi zaten fiyatıda.

Bugün hagen vision s01 siparişi verdim, yarın elime ulaşır ve kurarım. Yardımlarınız için çok teşekkürler. @alienjanna akıllı yemi nereden aldınız kafeste hangi kısma koydunuz?
Profil resmimdeki gibi :) daha detaylı bi fotoğraf çekip atarım buraya. Herhangi bir petshoptan almıştım. Akıllı yemlik dedim uzattı:) 5 lira gibi bir şeydi zaten fiyatıda.

2C4576A1-3C1B-4FC3-BD37-155F6E421951.jpeg

Kuş dışarda tabi ki kafeste durduğu yok ki:D

Ben bir petshopta akıllı yemlik sordum. Çok kaliteli değildi. Fiyatına 15 TL söyledi. Şok oldum. Bıraktım gittim. Düşünüyorum 15 TL ye akıllı yemlik mi olur? Tozlu ve kirli çok kaliteli değil. İnternetten daha kaliteli ve daha hesaplı geliyor :D

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de akıllı yemlik almadım birkaç yere sordum hep 15 lira dediler çok geldi benim kuşlar alıştı kaba inip yiyorlar merdiven bile almadım inebiliyorlar yani çok sorun olmuyor sadece alt ızgaraya pek alışamadılar eski kafeslerinde yoktu değişik geliyor sanırım zamanla alışırlar.

Şimdiye kadar akıllı yemliği hep 5tl'den aldım. Bu yaz birisi 6 TL dedi, ben de o bir lira ne oluyo deyince, hocam 5 ver yeter dedi. Millet hep mi üçkağıtçı olmuş anlamadım ki. Toptan fiyatı taş çatlasa 3 liradır.

Şimdiye kadar akıllı yemliği hep 5tl'den aldım. Bu yaz birisi 6 TL dedi, ben de o bir lira ne oluyo deyince, hocam 5 ver yeter dedi. Millet hep mi üçkağıtçı olmuş anlamadım ki. Toptan fiyatı taş çatlasa 3 liradır.
Ne 3 lirası ne 3 lirasaıı, 1,80'e geliyordu ben alırken ki hala da öyle burada gelişi Selçuk Bey, lütfen fiyatı şişirmeyin sizde. Harcarlar burada :)))

Özellikle internet üzerinden satış yapan uyanık firmalarda çokca gördüğüm bir durum bazen hatta aynı ürünü aynı firma üzerinden iki farklı etiket fiyatıyla gördüğümde çok oldu.Akıllı yemlik değil birçok petshop ürününde etiket fiyatıyla oynama yapılıyor.1.5 lira aldığım gaga taşlarını 5-6 liraya satan var.O yüzden fiyatı yüksek olan iyidir mantığından vazgeçip bilinçli olmamız lazım.