petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hagen vision S02 model kafes artıları eksileri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Dolma tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Dolma

Dolma Member

Beğenileri:
    10
    Merhaba ! Hagen vision S02 kafes elime ulaştıve bende + - konusunu açayım dedim bu arada amazon pet center 'a teşekkürler hafta sonu olmasına ramen 1 günde geldi ve adam yanında 1KG meyveli yem ballı kraker ve oyuncak koyup gönderdi

Kuruluma çok üşeniyordum kardeşime kurdurttum :C ısrar ediyodu ben kurayım diye yaparken parmaklarını kesmiş beceriksiz şey :D

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Kafesin artıları +
    + Ferah olması : küçük dostuma daha fazla oyuncak çeşidi koyabilirim
    + Kurulumu kolay : kolay molay ama benim kardeşim gibi olursanız kolunuzu bile kesersiniz :p
    + Modern görüntüsü : Modern görüntüsü çoğu ortama uyum sağlıyor
    + Rahat temizleniyor : 1.Altını çıkar 2.telin üstündeki pislikleri temizle 3.altında biriken pislikleri çöpe dök

Kafesin eksileri -
    - Her suluk olmaz : yatay suluk takmalısınız çünkü kafes yatay telli
    - Yuvalık ve banyoluk takılıyor ama : sadece ön tarafa takılıyor bu ikiside yan tarafta olmayınca çirkin
    bir görüntü yaratıyor

#1 Dolma, 30 Temmuz 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2016
  2. bademvefistik

Beğenileri:
    12
    Ben L02 urununu kullaniyorum. Ne yazik ki yuvalik icin uygun yer yok. Bu yuzden kafesin tellerini yuvaligi koyacagim yerden kestim. Urun gercekten kaliteli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dolma bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş