petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen vision tünek sağlık??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Hagen vision tüneklerle ilgili çoğunlukla sağlıksız ve rahatsız olduğuna yönelik eleştiriler var. Firma bu tüneklerin kuşların ayak sağlıkları için çok faydalı olduğunu söylüyor kafes reklamında ve kutusunun üzerinde. Acaba bu tüneklerin sağlıksız olduğu fikri nerden geliyor? Teretdütte kaldım. Teşekkürler

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Görüntü olarak çok sağlıksız duruyor ama bu kadar büyük bir firma mutlaka gerekli araştırmaları yapmıştır bu konuda bence.

3. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen üstün alman teknolojisi bu konuda da yanlış. Yapmış olamaz diye düşünüyorum! Ama forumlarda nedense o kadar çok kötülüyorlarki acaba bilimsel bir açıklamaları varmı diye merak ettim :) tünekler hakkında yanen şu ifadeler kullanıyor hagen : Tüneklerin özel şekilleri kuşların ayaklarında ki kan dolaşımını düzenleyerek, oluşabilecek ayak problemlerinin önlenmesine yardımcı olur.

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Yanlış anlamayın ama bu konu çok saçma ha hagen vision ha plastik tünek ha ağaç tünek ne farkeder. 1 liraya bile aldığın tünek yeterli olur

5. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Estafurullah yanlış anlamadım... Dediğim gibi bir çok yerde o kadar çok kötülenmişki merak edip sorayım dedim

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    bence pazarlama tekniği için çünkü fiyatı diğerlerine göre pahalı yaptığı olayda resimlerden gördüğüm kadarı ile bastığı yer biraz keskin hatlara sahip ayakları eğildiği için kan dolaşımı oluyor diyor bence silindir kurşun kalem değilde köşeli kurşun kalemler oluyor altıgen onların boyasını sıyırıp kullandımı daha iyi hem tahtadan tırnaklarınıda törpüler hemde köşeli aynı hagen in ki gibi:D bu benim fikrim tabii hagen in ki daha iyi diyen de olabilir

#6 alse, 12 Haziran 2014
    Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Forumlardakiler bilim adami zaten herseyi onlar biliyor.

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ahşap tünekte kuş tünerken atlayıp konarken tırnakları törpüleniyor. Ayrıca gagasını sürtüp temizliyor ve törpülüyor.

Hagen kafeste törpüleme gibi bir durum yok ancak kalından inceye doğru gittiği için ayak değişik kalınlıklarda kavrama yapar ve sağlıklı bir durumdur.

9. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler paylaşım için. Demek ki kafese bir tane de kısa ağaç tünek koymak lazım

Sayfayı Paylaş